#62 Chris ja Peep Vain – Edukas, rahul ja õnnelik live podcast

JAGA:


Täna vestleme saates Peep Vainuga, kes on tuntud Eesti enesearengu- ja ärikoolitaja ning ettevõtja. Oma koolitustel õpetab Peep inimestele, kuidas olla järjest teadlikum, teadvustatum, võimekam ja tulemuslikum.

Lisaks koolitamisele ja enda ettevõtte Vain ja Partnerid juhtimisele, on ta kirjutanud raamatu “Kõige tähtsam küsimus”, mida on tänaseks müüdud üle 20 000 eksemplari ja ka uue, eelmise aasta lõpus ilmunud raamatu ”Keset elu”.

Peep on ühtlasi üks esimestest eestlastest, kes kinnitas enda jalga Ameerika Ühendriikide, lõpetades seal ka ülikooli. Samuti on ta on õppinud ka Prantsusmaa INSEADi ülikoolis psühholoogiat. Lisaks, on Peep üks esimesi eestlaseid, kes liitus aastal 1990 Ameerikas aset leidva Southwesterni raamatumüügi suveprogrammiga, tema ja teiste initsiativil, sai see 3 aastat hiljem võimalikuks ka paljudele teistele Eesti tudengitele.

Käesoleva ürituse teemaks oli “Edukas, rahul ja õnnelik”, üritasime Peebuga koos anda ülevaate sellest, kuidas neid enda jaoks mõtestada, neid seisundeid saavutada ja kuidas leida see töötav sümbioos nende kõigi kolme vahel.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõned mõtted ürituselt:
– Peep: ”See, kuidas sina endale edu defineerid, hakkab jubedalt mõjutama seda, mida sa koged.”
– Peep: ”Sa oled seda edukam, mida rohkem on sinus ma suudan tunnet.”
– Peep: ”Pealkiri on turundusvahend aga sisu on loomevahend.”
– Peep: ”Rikkaks saamise ja edukaks saamisega on sama, kui sa seda ikka väga ei taha, siis ega sa seda väga ei saa ka.”
– Peep: ”Tõeline enesekindlus ei laia.”

Peep: ”Kui sul on mingi muster, mida ei suuda muuta ja väliseid soovitusi vastu võtta ei soovi, siis tasub endalt küsida, et mis on see kasutegur, mis mind tagasi hoiab?”
– Peep: ”Tark inimene sihib seda kombot, kus on kõik olemas.”
– Peep: ”Inimene on õnnelik siis, kui tema emotsionaalsed vajadused on rahuldatud.”
– Peep: ”Kui sul ei ole harjumus kirjalikult oma eesmärke konkreetselt kirja panna koos tähtaegadega, siis sul edukaks saamine on väga kauges tulevikus võib-olla ees.”
– Peep: ”Edukad inimsed pühenduvad täielikult.”

Peep: ”Ise panid eesmärgi, ise panid tähtaja, ise lükkad edasi.”


– Chris: ”Jõudsin tänu päeviku kirjutamisele mõistmiseni, et ma ei austa ennast sellepärast, et olen ennast liiga palju alt vedanud.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Peep Vainu tegemisi jälgi:
www.peepvain.ee
www.facebook.com/peep.vain

Raamatut “Keset elu” on võimalik osta nii Rahva Raamatust, kui ka Apollost:
www.rahvaraamat.ee/p/keset-elu-isi…n=9789949664153
www.apollo.ee/keset-elu.html

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised