#61 "Ratastoolist maratonini", saates Madis Mark

JAGA:


Käisime külas Madisel, kellele kukkus 9-aastasena betoonpaneel peale ning mille tagajärjel jäi ta alakeha suures osas halvatuks. Madis käis läbi raske nooruse võideldes oma olukorraga ning kannatades ka koolikiusamist. 16-aastasena oli ta nii sügaval depressioonis, et siit edasi enam samal viisil minna ei saanud. Imelisel kombel toimus Madises mingi muutus ja vabanemine ja ta hakkas oma olukorda täiesti uues valguses nägema. Ja sealt alates hakkas elu vaikselt muutuma. Tänaseks on Madis välja andnud raamatu “Valu kingitus”, tegeleb coachinguga, arendab end igapäevaselt, töötab IT-valdkonnas, laulab ning on igatepidi inspireeriv tegelane.

Nüüd on tal käsil uus projekt. Nimelt on mehe unistus ühel päeval JOOSTA MARATONI ja väldata oma tervenemise teekonnast dokumentaalfilm! Ja siit üleskutse teile kallid inimesed: Toetame Madist ja aitame tal oma unistuse täide viia!

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Toeta Madise hooandja projekti siin:
www.hooandja.ee/projekt/ratastoolist-maratonini

Jälgi Madise tegemisi:
www.madismark.com

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emotsionaalsed-mehed-podcast/id1387287198?mt=2

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised