#60 Boost Yourselfi smuutimehed Sven ja Teet, 100€-ga miljoni käibega ettevõtteks

JAGA:


Teedu ja Sveni lugu sai alguse nende endi kehvast toitumisest, nõrgast tervisest ja pidevast väsimustundest. Kiire elutempo, nagu ka paljudel teistel täna, sundis neid tegema igapäevaseid valesid toitumisvalikuid, mis mõjusid nende tervisele halvasti. Ootamatult pakkusid aga lahendust smuutid, mis aitasid neil leida tasakaalu oma kiire igapäevaelu ja tervisliku toitumise vahel. Sven on smuutisid joonud alates 2011 aastast ja mõned aastad hiljem vahetas ka Teet oma 5-6 tassi kohvi päevas, umbes 500 smuuti vastu aastas.

Mehed on oma tegemistega inspiratsiooniks ja motivatsiooniks paljudele ettevõtjatele ja ka terviserada käivatele inimestele. Peaaegu 4 aastat tagasi isiklikest vajadustest alustatud projekt on tänaseks kasvanud ettevõtmiseks, kus Eesti on nende visioonidele ja ambitsioonidele väikseks jäänud ning kasvamiseks tuleb vaadata Iirimaa, UK ja USA turgude suunas. Boost Yourselfi toodetega on tänaseks üle kogu maailma blenderdatud üle 2 miljoni smuuti. Mehed alustasid oma äritegevust 100€-ga, tänaseks on nad ületamas miljoni eurolise käibega ettevõtte piiri.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Svenilt ja Teedult:

Sven: “Seda mudelit ei ole enam, et sa käid ja lõpetad kooli ära ja siis tuleb töö ja siis töötad seal 27 aastat ja kõik ongi hästi. See ei ole turvaline elumudel enam!”

Sven: “Tulidki kaks kutti, kes tahtsid midagi teha, kes uskusid sellesse, mida nad teevad! Me tulimegi oma lolli enesekindlusega ja lihtsalt hakkasime tegema!”

Teet: “Iga otsus on oma aja laps! Sel hetkel, kui sa selle otsuse teed, siis see on selle aja laps!”

Teet: “See ei ole okei, et sa oled vaevalt 30 ja siis sa pead puhkama päeval nagu vanainimene!”

Teet: “Raha on üli halb motivaator! Sest see motivatsioon saab kiirelt otsa! Kui sa saavutadki esimesed tulemused ja saadki parema auto osta, siis mis järgmiseks?”

Teet: “See kuvand, mida on võimalik sotsiaalmeedias luua ja mida sa sotsiaalmeediasse looma lähed teinekord, võibki olla kohati liiga ilustatud ja üheülbaline ja siis see on igav ja seal ei olegi midagi vaadata!”

Teet: “Kui täna ettevõte läheb sotsiaalmeediasse, siis ta on ka nagu karakter. Ta peab suutma ka panna inimesi naerma ja inimesi liigutama, kui on tähtsad hetked!”

Teet: “Tegelikult need väiksed momendid ehitavadki selle suurema sügavuse, selle tuleviku! “(sotsiaalmeedias)

Sven:
“Lihtsalt niisama tegemise pärast pole mõtet Instagrami joosta! Sa teed oma 16 postitust ära sinna, 127 jälgijaga ja siis mõtled, et mis edasi?”

Sven: “Käisin Anthony Robbinsi koolitusel ja ta ütles, et täna on liiga palju neid coache, kes tegelikult ise ei ole mitte midagi teinud ja ei tea ja õpetavad inimesi valesti!”

Teet uue ettevõtte alustamisest:
“Kõige tähtsam küsimus on: Kust tuleb raha? Mida ma müün, kellele müün ja mis hinnaga?”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi Boost Yourselfi ning Sveni ja Teedu tegemisi:
www.smuutid.ee
www.nullist.ee
www.facebook.com/boostyourselfestonia/
www.instagram.com/boostyourself/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised