#59 Edu Akadeemia Roland Tokko "Kas julged ette võtta teed, mida teised pole käinud veel?"

JAGA:


Roland lõpetas gümnaasiumi nii nagu paljud teisedki teadmata, mida ta elult tahab, mis on tema tugevused või tegelik potentsiaal. Tal puudus enesekindlus ja julgus rohkema kui 3 inimese ees oma arvamust avaldada. Ta jätkas oma õpinguid ülikoolis, õppides midagi, mis ei meeldinud ning mille ta ka viimaks pooleli jättis. Ta tunnistab, et ei ole ülikoolis õpitut kordagi enda elus rakendanud. Aastal 2011 korraldas ta muusikafestivali, millega koatas 25 000€. Olles äsja ära tulnud palgatöölt, pöördus ta kinnisvaraäri poole, millega ta enda võlad paari aastaga ära tasus.

Täna aitab Roland teistel oma tugevusi ja tegelikku potentsiaali avastada. Alates 2013 aastast on ta teinud koostööd maailma suurima seminarikorraldus ettevõttega Success Resources, kellega koostöös korraldati samal aastal Eesti esimene suurim finants teemaline seminar Wealth Forum, mis tõi Saku Suurhalli 2500 inimest enam kui 10 riigist kokku.

Sellele järgnes tema esimene välismaine esinemine Kasahstanis, kus oli kokku 1000 inimest ning mille peaesinejaks oli Jean-Claude Van Damme. Roland on jaganud lava ka Robert Kiyosaki, Eric Edmeades ja Jack Canfieldiga. Lisaks on Roland ühendanud koolitamise muusikamaailmaga, luues erilise sõnumiga laule. Ühtlasi on Roland kirjutanud ka raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetata”.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõtted Rolandilt:

– Kui sulle antakse õiged nõuanded ja tööriistad, siis praktikast on oluliselt rohkem abi.


- Sa ei saagi elus kõigile meeldida.


- Sa oled seda edukam, mida õnnelikum sa oled igapäevaselt, tehes neid asju, mida sa teed.

- Ei ole mõtet suurt asja enne teha, kui väikesed asjad ei toimi.

– Kui sa teed kõike vastupidi sellele, mida koolis õpetatakse, siis tõenäoliselt saab sinust edukas inimene. Kool õpetab väga palju vajalikku, aga väga palju olulist jääb ka puudu.

– Mõtle, kas on tegevusi, mida sa teeksid ka tasuta.

– Me tihtipeale võrdleme end võrreldamatute asjadega.

– Tänane reaalsus ei näita seda, mida sinu tulevik toob.

- Kui soovid end ümbritseda edumeelsete inimestega, siis mine ja viibi keskkonnas, kus sellised inimesed on.

- Edu alus on see, et sa ei saa jõuda nende inimesteni või asjadeni, mis on sinust kaugemal, kui sa ise oled siin. Sa pead ise esialgu minema ja näitama välja seda initsiatiivi ja siis tulevikus edaspidi võivad inimesed ja asjad ka sinuni tulema hakata.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi ka Rolandit ja Edu Akadeemiat:
www.eduakadeemia.ee
www.facebook.com/EduAkadeemia/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised