#54 Hakkame Tegutsema podcasti Indrek, tänulikkusest ja toetava keskkonna leidmisest

JAGA:


Tere Ausad kuulajad,

Eelmine nädal tähistasime Ausad Mehed podcasti ühe aastaseks saamist. Täna toome teieni külalise nimega Indrek Põldvee, kes on Sorry As A Service firma kaasasutaja ja ühtlasi ka podcasti Hakkame Tegutsema saatejuht ja asutaja. Räägime ettevõtlikuks olemisest, sisemisest peas ketravast häälest, mindsetist ehk perspektiivist, harjutustest, mida igapäevaselt endaga kaasas tassida ja veel paljust muust põnevast.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõned mõtted Indrekult:
* Õpi teatud olukordades lahti laskma. Ära hoia kinni minevikust, sest siis ei suuda sa hetke nautida.
* Keskeakriis tuleb näiteks sellest, et meil puuduvad visioonid, kuhu me enda elus jõuda tahame.
* Tänulikkus on selle maailma üks põhivundamente.
* Uue harjumuse või eluviisi omandamiseks kulub raudselt 2-3 kuud, seega ole järjepidev.
* Hangi endale Accountability partnerid, kellega jagada pilte enda päevategemistest. See aitab hoida sind ennast fookuses ja sunnib sind pingutama.
* Ülimalt oluline on see, kellega me ennast ümbritseme. Ümbritse end inimestega, kelle seltskonda sa naudid ja inimestega, kes teevad juba seda, millest sina unistad. Sinu keskkond peab olema toetav.
* Omavahel suheldes tuleks olla täpsem, sest siis ei teki ebavajalikke ootuseid, ega ka eelduseid.

Viska pilk peale ja toeta meid ka Hooandjas:
www.hooandja.ee/projekt/taskuhaal…i-rohkem-vaartust

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Indreku leiad:
www.hakkametegutsema.ee
www.facebook.com/hakkametegutsema/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised