#44 Ausad Mehed – Brena ehk Sille oma keha ja sisetundega kontaktis elamisest

JAGA:


Tere Ausad kuulajad,

Eelmises duosaates rääkisime Martiniga maskide kandmisest. Meil kõigil on mitmeid erinevaid maske, kuid kõik ei pruugi alati üdini halvad olla. Otse vastupidi, paljud neist maskidest võivad meile väga kasulikud olla. Usume, et oluline on neid lihtsalt märkama õppida ja nendest teadlik olla.

Seekordne saate teema on universum, enda kehaga paremas kontaktis olemine. Sellest kõigest veelgi muust põnevast räägib meile Sille aka Brena Elustiil.

Mõned mõtted saatest:

– Mul on lapsest saadik olnud küsimused nagu miks ma olen? Miks on üldse elu? Mis on universum ja mis on minu elu eesmärk?
– Laulmine oli nooremana ainus viis, kuidas ma võitlesin depressiooniga.
– Kui sa uurid asju, mis on meist palju suuremad näiteks universumi teemasid, hakkad mõistma, kui mõtetult väike sa oled. Kõik igapäevased väikesed probleemid muutuvad pärast seda üsna tühiseks.
– Elu on möng.
– Paljud inimesed ei tegele enese arendamise teemadega sellepärast, et teadlikkus iseendast on hästi ebameeldiv.
– Nutmine on äge. Nutke täiega ja julgelt, see on nii oluline. Sest kõik, mis jääb sisse, jääb kinni meie suguorganitesse, kus paikneb edasi-viiv energia.
– Meie emotsioonidel ja organitel ning kehal üldiselt on palju suurem ja sügavam kontakt kui see, et meil on pelgalt mingid levinud gripid.
– Kui sa küsid endalt eksistentsiaalseid küsimusi, siis sa oled teadlik märkama seda, mis sinu seest esile kerkib.
– Esimene mõte on õige, sest seal on intuitsioon sees. Seda tasub usaldada.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi ka meie külalist:
www.brena.ee
www.facebook.com/Brena7

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised