#279 Getting Things Done Coach Paul Vahur “Me oleme produktiivsemad kui meis on vähem stressi”

JAGA:


Paul Vahur on Getting Things Done coach ja treener ning produktiivsuse ekspert. Ta on sertifitseeritud personaalse produktiivsuse coach, kes aitab neil, kes soovivad rohkem ära teha ja selle juures ka vähem stressata. Ta õpetab inimesi rakendama Getting Things Done (GTD) metoodikat.

Ettevõtjana tegutsedes otsis Paul alati viise, kuidas oma tööd ja elu paremini korraldada, et olulised asjad saaksid kiiremini ja väiksema stressiga tehtud. Ta leidis, et GTD metoodikaga sai sellest tema jaoks uus töötamise viis ja ta koges stressi vähenemist, paremat und, paremat fookust tööalaselt ning oluliselt suuremat produkiivsust enda tegemistes.

Paul on töötanud ka Microsoftis, kuhu tööle asudes oli talle rahvusvaheliste projektide juures asendamatuks abivahendiks GTD, mis aitas tuua soovitud tulemusi lihtsamalt. Lisaks tunnistab Paul, et GTD metoodika aitas viia tema enda arengu järgmisele tasemele.

Pauli eesmärk tegutseva coachina ja treenerina on aidata oma klientidel saavutada selget meelt, paremaid tulemusi tööl ja kodus ning kogeda üleüldiselt vähem stressi ning ülekoormust. GTD metoodika coaching on väga intensiivne ja praktiline progamm, mille käigus lisaks uute oskuste omandamisele tehakse tühjaks ka inimese enda isiklik inbox, luuakse koos uusi süsteeme, kus kõik olulised tegevused ja eesmärgid on kergelt leitavad ja teostatavad.

Saates räägime teemadel nagu inimeste coaching, Pauli teekond treeneriks, Microsoftis töötamine, ettevõtjaks hakkamine, GTD metoodika ja selle kasutegurid, uute ja toimivate süsteemide loomine, eneseareng ja eesmärkide püstitamine ning nende elluviimine.

Saates saad teada:
– Kuidas alustada projektidega nii, et need sind läbi ei tõmba;
– Mida tähendab GTD metoodika ja kuidas seda kasutada;
– Kuidas GTD metoodika muudab sinu elu ja tegemised lihtsamaks;
– Kuidas enda eraelu ja tööasju paremini korraldada;
– Kuidas olla enda tegemistes efektiivsem ja tulemuslikum;
– Millal on hilja äritegevuse ja ettevõtlusega alustada;

PAULI KODULEHT JA 1H KESTVA KONSULTATSIOONI LEIAD SIIT:
gettingthingsdone.ee/about-us/

PAULI LINKEDIN:
www.linkedin.com/in/paulvahur/?originalSubdomain=ee

PAULI E-MAIL:
[email protected]

TEST ISEENDA PAREMAKS MÕISTMISEKS:
www.understandmyself.com/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised