#277 Magneesium – kõige paremini hoitud tervise saladus, saates Ivar Leiten

JAGA:


PS! Käesolevas episoodis anname ära 100 raamatut “Magneesium – täieliku tervise puuduv lüli”, mille saad endale tasuta kui kasutad selleks õiget sooduskoodi. Sooduskoodi annan sulle mitmes erinevas kohas käesoleva episoodi jooksul. Kuula tähelepanelikult! Sooduskoodi kasuta siin www.kontamo.ee

Seekordseks saatekülaliseks on tervise maailmas nii mõnelegi tuntud Ivar Leiten, kes on oma muude tegevuste kõrvalt ka pereisa. Ivaril on oma naisega pereettevõte ning ettevõtlusega on ta tegelenud juba +20 aastat. Ivar on varasemalt tegelenud igasugu erinevate spordialadega ja olnud väga aktiivse eluviisi juures. Ivaril on ka toitumisnõustaja tunnistus taskus.

Ivar on varasemalt pakkunud ka Biofeedback terapeudi teenust, kus ka mina olen tegelikult koos kaaslasega paaril seansil käinud. Ivari juhtida on olnud ka Enzymedica bränd Eestis ja samanimeline veebipood. Täna toimetab Ivar vitamiiniga magneesium. Temani jõudis mingi hetk RnA ReMag vedelal kujul magneesium, mis on üks väga efektiivne magneesiumivorm. Magneesium on hea abimees nt stressi, ärevuse, paanika, depressiooni, lihaskrampide ja magamatuse vastu.

ReMag magneesiumi teeb Ivari sõnul eriliseks see, et ta on vedelal kujul ja magneesiumi osakesed on pikomeetri suuruses, ehk nii väikesed, et keha saab seda kohe tarbida ja tänu sellele on tagatud peaaegu 100% omastatavus. Võrdluseks, tavalised magneesiumi vormid imenduvad umbes 4-40% ulatuses, ehk kui seda teist pidi lugeda, siis 60-96% magneesiumist ei omastu. See on kindlasti oluline info neile, kellel on vaja saavutada kindlat magneesiumi taset.

Tänases saates keskendume sellele vitamiinile nimega magneesium, Ivari tervise teekonnale ja räägime väga konkreetselt ReMag magneesiumist, magneesiumi kasuteguritest, kõrvalmõjudest jne.

Räägime sellest, kuidas magneesiumi on seotud suisa 65 erineva terviseseisundiga, kuidas enamik inimesi elab magneesiumipuuduses, enamik magneesiumilisandid ei tööta ja miks, kuidas magneesium aitab ennetada vananemist; kuidas on seotud magneesium ja COVID jne. Võta seda episoodi kui vitamiini magneesiumi ABC-d.

PS! Käesolevas episoodis anname ära 100 raamatut “Magneesium – täieliku tervise puuduv lüli”, mille saad endale tasuta kui kasutad selleks õiget sooduskoodi. Sooduskoodi annan sulle mitmes erinevas kohas käesoleva episoodi jooksul. Kuula tähelepanelikult! Sooduskoodi kasuta siin www.kontamo.ee

VIITED:
Raamatu saad endale tasuta haarata siit:
www.kontamo.ee

Ärevuse e-raamatu leiad siit:
www.enzymedica.ee/et/a/magneesiumipuudusest-tulenev-arevus

Kilpnäärme e-raamatu leiad siit: www.enzymedica.ee/et/a/kilpnaare-eraamat

Magneesiumi e-raamatu leias siit:
www.enzymedica.ee/et/a/e-raamat-magneesium

Magneesiumi puuduse kiirtesti leiad sooritamiseks siit:
www.enzymedica.ee/et/c/testid

Saates mainitud enimostetud tootekombo leiad siit:
www.enzymedica.ee/et/a/komplekt-remagr-480ml-remyter-480ml-1

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised