#275 Personaaltreener Kreete Suvi “Oluline on mõista, mida on vaja eesmärkide saavutamiseks teha!”

JAGA:


Seekordse episoodi külaliseks ja vestluskaaslaseks on Kreete Suvi. Kreete on kirglik spordi ja trenni armastaja.

Viimased aastad on ta süvenenud jõusaali treeningutesse ja leidnud, et see on täielikult tema maailm. Kreete hariduskäik on muljetavaldav ja sellega on võimalik lähemalt tutvuda interneti avarustest, kuid erialaseid koolitusi ja sertifikaate on tal üle kahekümne.

Kreete usub, et suure tahtejõu ja pühendumisega suudavad kõik inimesed palju enamat, kui arvatakse, et üldse võimalik on!

Tema õpingud ja teekond personaaltreeneriks on näidanud, et kui on elus unistus, tõeline soov või eesmärk, siis selle nimel tuleb tegutseda ja mitte alla anda! Igapäevased väikesed, kuid järjepidevad sammud loovad kokkuvõttes suure tulemuse.

Kreete on kogenud ja litsentseeritud personaaltreener ning omab mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreenerite sertifikaate ning tugevat väljaõpet. Ta on ka lõpetanud Tallinna ülikoolis psühholoogia eriala, keskenduses tervisepsühholoogiale. Personaaltreenerina töötab Kreete Tallinnas Rotermanni ja Tondi Golden Clubis ja Laagris Via Fitness Spordiklubis.

Selles saates räägime Kreetega sellistel teemadel nagu tervis, treenimine, treeneriks olemine, kalorid mida sööme, toit, mikrod ja makrod, eesmärgid, kaalulangus, toitumine jne.

Kreete tegemistel saad silma peal hoida siin:
www.instagram.com/kreetesuvi/

Ennast Kreete treeningusse saad kirja panna siin:
goldenclub.ee/isik/kreete-suvi/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised