#274 Vennad Merilainid koos kasvamise mõjutusest, profispordist, meelemürkidest ja mõtteviisist

JAGA:


Tänase saate külalised on vennad Merilainud, Remo ja Kristo.

Remo on mees, kelle lemmiktund kooli ajal oli vahetund. Remo elu on olnud kirju, mõne jaoks kole, kuid Remo enda jaoks õpetlik, proovilepanev ja silmiavav. Kui ta oli 6-aastane, jättis isa teda üksinda autosse üleliigset raha hoidma, et isa seda kõike kasiinos maha ei mängiks. Umbes 13-aastaselt puutus Remo esimest korda kokku narkootikumidega, kus kogemustepagasit rikastas esmane kokkupuude ecstasy ehk MDMA ja paljudele tuntud kanepiga. Erinevad kogemused alkoholi ja narkootikumidega on Remo viinud ka 4-nda korruse aknast alla hüppamiseni.

Vanemaks saade oli Remo üheks suureks hobiks ja kireks pokkeri mängimine, millest tuli tal aga viimaks siiski loobuda. Enda ettevõtluse huvi on saanud ta enda isalt ja emalt, kes tegutsesid selles vallas 90-ndatel. Remo ise ütleb, et oma elus on ta läbi käinud +20 ettevõtet, kus on töötanud erinevatel positsioonidel, mis on andnud väga laialdase kogemuse ja arusaamise töötegemisest.

Tema üks suur eesmärk ja soov on tõsta suhteturundus valdkonna mainet. Tänaseks on Remo leidnud endale selle, mida on ta viimased 12a otsinud ja soovinud ehk “sobituda”. Täna on ta endaga kohas, kus ta saab jääda iseendaks, tunneb, et teda toetatakae, mõistetakse, ja mitte keegi ei kritiseeri. Täna valib ta teadlikult kellele ja kus ja kui palju oma aega annan, ta püüab alati kõik ära kuulata ja anda enda kogmuste põhjal nõu, aga lõputult ei jaksa kelgunööre järel vedada, neid inimesi, kes vaatamata nõuannetele ja kaasa vedamisele vedu võtta ei taha.

Täna töötab Remo enda venna ja sõpradega energias, mida ise loovad, jagavad 18-90 aastate vahel lugusid ja energiat, tõstavad teadlikkust nii lastel kui vanavanaematel. Remo usub, et teineteist tuleb austada olenemata sellest, kus sa oma elus hetkel oled, või kust inimene tuleb. Remole meeldib teha kõike läbi huumoriprisma. Inimesed, kes teda ei tunne, nendele tundub ta ülbe.
Remo noorem vend Kristo on tuntud kui sportlane ja noor ettevõtja, kellele meeldivad väljakutsed ja enda mugavusstsoonist väljaspool tegutsemine. Tema jaoks on tähtsaim ümbritseda ennast inimestega, kes on temast targemad ja kogenenumad. Kristo on mõtteviisi ja suhtumisega, kus “ta ei karda kedagi, ega midagi”. Kristo suur eesmärk elus on olla enda aja “peremees” ja suurim eeskuju teistele nooretele aktivistidele ning entusiastidele.

Seekordses saates räägime vendadega elust, katsumustest, narkootikumidest, pidutsemisest, ettevõtlusest, suhteturundusest, kohvikuärist, meheks olemisest, elulistest õppetundidest, rahast, mõtteviisist ja suhtumisest endasse ning enda ellu.

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised