#273 Koolitaja Vallo Arumäe "Me ülehindame võimalikku aastaga ja alahindame saavutavat 10-aastaga"

JAGA:


Saates on taaskord külas Vallo Arumäe, kes on ettevõtja, mentor ja treener, kelle missiooniks on inspireerida läbi isikliku eeskuju inimesi, kes soovivad olla vabad ja juhtida ise oma elu, jagades nendega reaalse elu kogemusi ja aidates neil leida üles vastused enda seest. Alustas ta oma äritegevust umbes 20 aastat tagasi, olles ise 25-aastane. Kokku on ta juhtinud 12 ettevõtet. Täna on ta nelja aktiivse majandustegevusega ettevõtte juhatuses.

Ta on tänaseks loonud ettevõtmise nimega Starfish Academy, mis oma olemuselt on rahaliselt vabade ettevõtjate ja investorite kogukond, kes on pühendunud teadlikule arengule ja kasvamisele, et elada tähendusrikkamat elu. Kohtutakse järjepidevalt loodud live ja online kasvukeskkonnas, et jagada üksteisega reaalse elu kogemusi, teha koos tehinguid ja seeläbi kiirendada õppimisteekonda. Vallo eesmärgiks on aidata saavutada rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise elades samaaegselt harmoonilist elu. Starfish Academy pakub selliseid teenuseid nagu webinarid, workshopid, nelja nädalane Rahalise intelligentsuse sissejuhatav kursus, kahe päevased Rahalise intelligentsuse intensiivkursused, meeskonnatreeningu workshopid, LIVE2LEAD juhtimiskonverents, mastermind grupid, coaching ja mentorlus.

Selles saates räägime Valloga rahast, rikkusest, majanduskriisist ja selles paremini toime tulemisest, investeeringutest, rahatarkusest ettevõtjatele ja ettevõtetele ja kuidas pikaajaliselt rahaline vabadus läbi investeeringute endale kindlustada.

Kui soovid kuulata eelmiseid minu poolt salvestatud saateid Valloga, siis ole hea ja mine ning otsi üles saated, mille nimed on:

#139 Coach, speaker ja treener Vallo Arumäe finantsvabaduse saavutamisest ja rikaste mõtteviisist

#192 Rahalise vabaduse ekspert Vallo Arumäe – Rahalise sõltumatuse tasemed – Osa I

#194 Rahalise vabaduse ekspert Vallo Arumäe – Rahalise sõltumatuse tasemed – Osa II

#196 Rahalise vabaduse ekspert Vallo Arumäe – Rahalise sõltumatuse tasemed – Osa III

#206 Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – ettevõtja Vallo Arumäe

www.starfishacademy.ee/

www.starfishacademy.ee/sisering-inner-circle/

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised