#272 Muutuste coach Liisi Parker "Saad kõik, millest loobud!"

JAGA:


Liisi nimetab end holistilise maailmavaatega kogejaks ja usub, et kõik inimesed on oma elu ja reaalsuse loojad, ja meie tänased kogemused on eilsete valikute tulemus. Peaaegu terve oma täiskasvanuelu on ta käinud päevatööl ja vaid mõned aastad tagasi jõudis ta kohta kus mõistis, et kogu särts ja teotahe oli kuskile kadunud. See oli Liisi jaoks märk, et on aeg muutuseks.

Liisi leidis endas julguse lahkuda töökohalt ning võtta aasta iseendale, mille jooksul sai ta kogeda täielikku teadmatust, mis pani tugevalt proovile tema võime usaldada elu, sest vaid mõned aastad varem oli ta teinud julge otsuse astuda välja 23 aastat kestnud paarisuhtest, mis enam osapooltele ei panustanud ja kõik, mis seni paistis kindel oli läinud korraga muutusesse.

Liisi läbis “Aasta iseendale” programmi Holistika Instituudis ja sealse õppe käigus sai ta lisaks võimsale enesearengu hüppele kaasa ka suurima kingituse – ta tundis ära coachingu kui meetodi, mis sobis tema olemuse ja eluvaatega sada protsenti kokku. See äratundmine viis teda edasi EBS- i, kus aasta 2023 suvel 2023 väljus ta sertifitseeritud juhtimiscoachina. Alates maist 2023 on ta olnud ettevõtja ning usub täielikult, et selline eneseteostuse viis on tema jaoks parim! Oma enesearengu tee jooksul on kogu aeg toonud oma ellu toetavaid praktikaid, nagu näiteks reiki, EFT ja erinevad meditatsioonid.

Isiklikus elus julges Liisi avada oma südame armastusele ning on tänaseks abielus mehega, kes on temast 13 aastat noorem. Liisi elus on olnud veel üks suur armastus: turundus ja müük. Töötades mitmeid aastaid suurkorporatsiooni Eesti müügijuhina, osales ta igal võimalusel ka ettevõtte turundustegevustes ning koolitas ja täiendas end aastate jooksul pidevalt. Selliselt on ta kogunud kogemusi ning teadmisi, mida kasutades pakub Liisi lisaks coachingule ka turundusteenuseid.

Külasta Liisi kodulehte:
www.liisiparker.com

Tutvu tema ja elukaaslase Harri väljakutsega:
fb.me/e/4z9mZDwf3

Kuula Liisi podcasti siit:
www.youtube.com/@PodcastJulgusValidaMuutust/videos

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised