#260 Loodusterapeut Mai-Liis Kivistikuga tervisest, ilust ja eneseväljendusest looduse abil

JAGA:


Sellel korral istun mikrofoni taga Mai-Liis Kivistikuga, kes on elustiili brändi MaiWistik (endine Herbazen) looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et iga inimese sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis ta igapäevaselt sööb ja kuidas oma keha eest hoolitsetakse. Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algasid tippspordi radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013-ndast aastast ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.

Ta pakub ka erinevaid töötubasid vastavalt soovile – kas ainult mõni põnev teemaloeng ravimtaimedest ja nende kasutamisviisidest või töötuba, kus valmib oma kätega looduskosmeetika toode või tehakse koos näiteks näojoogat. Mai-Liis Kivistik peab oma missiooniks jagada taimetarkust ja looduslikke nahahooldusnippe, et igaüks saaks end koduste vahenditega toetada kõrge eani ning pööraks rohkem tähelepanu sellele, mida keha päriselt vajab.

Saates räägime sellistel teemadel nagu näojooga ja enesehoolitsus, Mai-Liisi teekond, looduskosmeetika, näojooga ja meie naha tervis ja näojooga ja eneseväljendus. Lisaks puudutame teemasid nagu terviseedendamine, loodusravi, jooga, bränding ja ettevõtlus.

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised