#256 Lahates krüptomaailma ja digitaalset raha, saates krüptokoolitaja Madis Tarum

JAGA:


Saate külaliseks on Madis Tarum, krüpto.ee portaali looja. Madis kuulis Bitcoinist esimest korda 2014. aastal. Tol hetkel ta seda eriti ei mõistnud ning suhtus sellesse pigem kui mängurahasse. Lähemalt hakkas ta blockchaini ja Bitcoini kohta uurima 2017. aastal ning sealt peale on oma teadmisi krüptorahade ja plokiahela vallas vähehaaval täiendanud. Alates 2020. aastast on toimetanud eestikeelset krüpto infokanalit KRÜPTO.EE, postitades teemakohaseid uudiseid ning harivaid krüptopeedia artikleid. Madise missiooniks on olla Eesti inimesele infoallikaks ning teabepartneriks kõiges, mis hõlmab krüptorahade ja plokiahela tehnoloogia uut, kirevat ning kiirestimuutuvat maailma.

Saates räägime NFT-dest, krüptodest, Bitcoinist ja teistest altrnatiivmüntidest, investeerimisest krüptodesse, kauplemisest krüptodega, puudutame Madise poolt loodud krüpto kursust.

Kursuse kohta, mida saates mainitakse saad lugeda rohkem ja ennast soovi korral registreerida siin:
krupto.ee/krupto-abc-kursus/

Kasutades sooduskoodi “chriskala30”, saad koolituse hinnast -30€ alla. Pakkumine kehtib 19.04.2023 – 30.04.2023!

Kui soovid kasutada stuudiot enda sisuloome salvestamiseks, kirjuta mulle [email protected] või [email protected]

Chris Kala:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised