#250 Andreas Kaal, "Seene värk" ettevõtmisest, ronimisest ja vaimsest teekonnast läbi holistika

JAGA:


Andreas Kaal on seikleja hingega noormees. Õppinud, elanud ja töötanud ning reisinud palju välismaal. Omandas bakalaureuse kraadi Inglismaal seiklusturismi majanduses. Töödanud erialaselt Inglismaal, Tais ja Eestis ning osalenud mitmetes vabatahtlike programmides üle Euroopa.

Feelancerina juhendas ta slackline trenne, bouldering koolitusi ning viis läbi meeskonnaüritusi. Andreas leiab, et kõik need tegevused aitavad inimestel saavutada parema kontakti iseendaga. Tema salajane, mitte välistatud unistus on vedada ühel päeval välisõppe seikluskeskust.
Ekstraverdi roll on olnud talle abiks, et avastada välist maailma, kuniks populaarseks saanud läbipõlemine ka tema teele sattus. Suurtele muutustele elus järgnes algav koroona ajastu, mis viis Andrease tugevalt introverdi rolli, andes võimaluse seigelda oma sisemaailmas.
Andreas alustas õpinguid kahes erinevas koolis, mis olid talle aastaid huvi pakkunud, nendeks oli Holistika Instituudi programm “Aasta Iseendale” ning arboristi kutseõpe.

Tema enesearengu teekonnal on aidanud teda ka loovtöö – niidi mandala, kassi mööbli valmistamine ning suurimaks päästerõngaks on olnud kombucha brändi “Seene värk” loomine, millele olen oma fookuse suunanud ning alustanud ka samme ettevõtluse suunas. Lisaks on Andreas inimeste seltskonna nautija ning väga suur MARVEL koomiksite ja filmide fänn.

Kui soovid kasutada stuudiot enda sisuloome salvestamiseks, kirjuta mulle [email protected] või [email protected]

Chris Kala:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised