#249 Toidufanatt Taavi Arus seiklustest Balil, enesearengust sisemaailmas

JAGA:


Seekordse saate külaliseks on mitmekülgne ja rõõmsameelne Taavi Arus, kelle elus on kolm kirge, milleks on toitumine, reisimine ning eneseavastamine teekond, mis on väljendust leidnud läbi jooga, toitumise, enda teadlikkuse tōstmise ja kehapuhastuse. Taavi on enda elust viimased kaks ja pool aastat elanud Balil, kus on tal olnud võimalus teha just neid asju, millest oli eelnevalt koguaeg unistanud. Kui suur osa ühiskonnast tundis ennast Covid ajal väga raskelt ja surutult, on Taavi samuti üks neist, kelle jaoks just Covid lõi võimalused enda unistuste püüdmiseks.
Taavi elus kõige tähtsamaks aspektiks on eneseareng, leidmaks üles enda hinge potentsiaali. Ta on viimaste aastate jooksul kohtunud erinevate spirituaalsete õpetajate, preestrite, tervendajate ning elu müsteeriumi endaga.

Täna ongi Taavi saates seda rikkalikku viimaste aastate pikkust, mida ta ise võrdusmärgina loetleb kui 20 aasta jagu kogemust, valmis kõikide kuulajatega jagama.

Taavi kursuste kohta leiad infot siit:
www.facebook.com/Taavihealthylifestyle

Jälgi mind sotsiaalmeedias:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised