#222 Hüpnoterapeut Maris Saarega energiast, hüpnoosist, suhetest ja probleemide lahendmisest

JAGA:


Maris Saar on tänase saate külaline, kellega ma vestlen pikalt ja põhjalikult hüpnoosiga seonduvast ja mis selles maailmas tegelikult aset leiab. Maris on õppinud Inglismaal ning nüüdseks on ta hüpnotisööride koolitaja ning on lisaks ka Ameerika hüpnotisööride Liidu liige. Marise klientuur on täna rahvusvaheline, sealhulgas on erakliendid, firmad kui suurte festivalide külastajad. Marise suurimaks tugevuseks on tema võimekus tuua inimeses välja tema parimad küljed ja omadused. Tema missiooniks on suunata oma kliente leidma oma algolemust, oma tõelist mina. Täna räägime mitmetel erinevatel teemadel ja minu eeliseks või kahjuks, lahkame ka mitmel korral mind, minu elu, Marise elu ja podcasti “Ausad mehed” kui teekonda ning loodetavasti samastud sina kuulajana ning suudad tänases saates kõlava informatsiooni endasse integreerida. Marise ja Siim Sildoja sulest on ilmunud ka raamat “Elu muutev hüpnoos”.

“Hüpnoosis olek on pool uneseisund.”

“Selleks, et erinevad tehnikad toimiks ka päriselt, on vaja siiski samme kaasa teha ka füüsilisel tasandil. Ainult energiatööst ei piisa.”

“Tunde kuulamisel tuleb aru saada, kas tegemist on sisetundega või mõte, mida toodab sulle ennast.”

“Sügavate vaimse maailma küsimuste üle mõtiskledes, võib tekkida oht, kus sul kaob huvi selle tänase maailma vastu, kus sa tegelikult elad.”

“Lapsed võtavad vanuses 0-7 kõik oma vanematelt üle.”

“Kui ma olen tähistaeva all, siis ma olen kodus.”

“Ei pea alati terapeuti otsima, saab ka ise oma probleeme lahendada.”

“Kasuta enda hüpnotisöörimiseks laused, mis on sinu enda sõnastusega ja maksimaalselt jaatavad.”

“Raha on vahend, millega saab endale häid asju lubada.”

“Viisid, kuidas alateadvust kõige rohkem mõjutada, on läbi tunde. Kui sa visualiseerid, siis pane ka tunne sinna taha.”

“Kehaline tegevus, kus sa otseselt ei pea oma aju kasutama, on parim hetk tegelemiseks visualiseerimise ja tunnete esile toomisega.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised