#221 Vaba ettevõtja Marius Vahter soojuspumba mehest tervise edendajaks

JAGA:


Marius ei plaani oma elu pikalt ette ja see annab talle võimaluse pidevalt uusi asju õppida ja käivitada. Ta on aktiivne mees, kes on varasemalt kokku puutunud mitme ettevõtmisega, millest üks neist pakub talle täna ka mingis mahus passiivset sissetulekut ja võimalust valida millal, kus, kellega ta on aega sisustab. Elu on Mariust tänaseks toonud kohta, kus ta eelnevalt on aastaid tegutsenud tehnilise valdkonnaga ehk soojuspumpadega, kuid tänaseks on elu viinud teda hoopis tervisetoodete maailma.
Mariusele meeldib filosofeerida ja küllap just seetõttu fännab ta Oshot, kelle raamat „Hirm” on alati ta öökapil. Marius usub, et elu täisväärtuslikuks nautimiseks ei tohi seda hirmudel juhtida lasta. Talle meeldib mööda ilma rännata, eriti Tai saartel, kuid tõeliselt õnnelikuna tunneb Marius end just nimelt Eestis – siin on tema lähedased, sõbrad ja mälestused.

Head mõtted:
“Inimene peab iseenda õnnelikuks olemise eest vastutama.”

“Kui sa osaled kellegi elus, siis sa juba mõjutad teda.”

“Ma tunnen, et maailm on turvaline koht ja see aitab mul rohkem elu usaldada.”

“Palgaläbirääkimistel küsi alati natukene rohkem.”

“Kus on soov ja tahe midagi saada, seal on alati võimalused.”

“Kui hakkate elus leidma põhjuseid ja takistusi, miks sa midagi ei saa, siis küsi endalt, kui väga sa seda tegelikult siiski tahad. Seal on taustal erinevad alateadlikud mustrid.”

“Seedeelundkond on seotud kõikide erinevate terviseprobleemidega.”

“Soolepuhastus ei tähenda ilmtingimata kohe klistiiri, siin on inimestel vale arusaam.”

“Inimesed hakkavad oma tervisele mõtlema siis kui midagi juba viga on, aga ei ole vaja nii kaua oodata.”

“Tänase toitumise probleemiks on asjaolu, et me sööme liiga palju rasvast ja liiga vähe kiudaineid.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised