#216 Psühhiaater, vaimse tervise edendaja Helena Lass teadliku muutuse kunstist ning triggeritest

JAGA:


Helena Lass on pühhiaater, Teadliku muutuse kunsti I-II praktik, õpetaja, uurija, lektor ja koolitaja vaimse vormi ning töökeskkonna heaolu alal. Lisaks on ta ka Lilleoru teadlikkuse õppekeskuse liige ja seal tegutseva Ingvar Villido õpilane. Lõpetanud on Helena Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastal 2004, spetsialiseerudes seejärel psühhiaatria erialale. Töötanud on ta lühiajaliselt ka Londoni lähistel Inglismaal. Alates 2013 töötab Helena eriarstina.

Oma vaadetes lähtub ta teadvuse primaarsusest – teadmistest ja tehnikatest, mida tuntakse Teadliku Muutuse Kunstina. Positiivse vaimse tervise, ennetuse, töökeskkonna heaolu ja teadlikkuse teemal on ta artikleid lisaks Eestile avaldanud Inglismaal, Uus-Meremaal, USA-s, Kanadas, Indias, Lõuna Aafrika Vabariigis ja veel teistes riikides. Avalike esinemiste raames on alates 2013 aastast olnud arstide, personalijuhtide ja ettevõtjate ees. Helena suurim publik on siiani olnud Lätis – 500 inimest. Helena hobideks on joogateadus, aroomiteraapia ja disain.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Vaata Helena tegemisi:
helenalass.com

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised