#212 Webinari sari "Rahast lage – mindset'i muutes rikkaks" – võrkturundaja Viktor Jasska

JAGA:


Tegemist on kümnest tunni ajasest podcastist koosnev webinari sari “Rahast lage”, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Käesolev episood on webinari sarja “Rahast lage” üheksas osa, mille külaliseks on Viktor Jasska.

Üheksanda webinari külaliseks on Viktor Jasska, kes täna tegutseb koolitaja, suhete looja ja mentorina. Tema peamiseks tegevusalaks on võrkturundus, otsemüük, kus ta on viimased 10 aastat tegutsenud ja sealt ka kasvanud välja kirg ning peamine sissetulekuallikas. Samuti on tal 4 last, kellele ta on eeskujuks.

Käesoleval webinaril räägime Viktoriga rahast, mõtteviisist, üle võimete elamisest ja selle teadlikult vaatlemisest, võrkturundusest, sihist, unistamisest.

Head mõtted Viktorilt:

“Ma käisin noorena koos isaga Klooga rannas pudeleid korjamas. Raha tegelt oli aga see oli minu isapoolne õpetus, kuidas endale asju ise võimaldada.”

“Pudelid on raha, mis vedeleb maas.”

“Mina olen väga avatud inimene. Imelik on minu jaoks see, kui ma käin klapid peas ja ei kuula inimesi ära. Ma kuulan alati inimesed ära.”

“Kümne kuuga oli minu otsemüügi sissetulek 2x suurem kui eelnevad sissetulekud erinevatest projektidest.”

“Ma olen hästi järjepidev, alla andmine ei ole mul kombeks.”

“Peamine probleem edu Mitte saavutamisel on järjepidevuse puudumine. Kui on olemas järjepidevus, siis on pea võimatu mitte jõuda soovitud tulemusteni.”

“Tiimi mõte on üksteist üles tõsta ja teineteisele rasketel hetkedel toeks olla.”

“Ma ei usu sellesse, et loe oma unistusi, istu zen-is ja kõik muutub. Ei, kui sa tahad läbi lüüa, tuleb siiski tegutseda. Kõik see muu on toetav, kuid ilma tegutsemiseta ei ole võimalik kuskile jõuda.”

“Hullumeelsuse esimene definitsioon on see, et tehes ühte ja sama asja, lootes saada teistsugust tulemust, siis see ongi hullumeelsus.”

“Kui me mitu aastat tegeleme ja kontol on ikkagi null eurot, siis on ikka midagi väga mäda.”

“Ilma rahat ei saa. Raha ei ole jumal, see ei saa olla ainus prioriteet ja eesmärk. Selline raha järgi jooksmine viib hukatuseni.”

“Me kõik peaksime olema mudarikkad.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised