#185 luuletaja ja näitleja Kaidi Koppel "Kõik algab sellest, et sul on mingisugune hirm"

JAGA:


Kaidi on loonud facebookis kogukonna “Väejõud”, kuhu ta on alates 2018 kirjutanud oma teekonnast, vaimsusest, eneseavastustest, enda päris olemusest ja elu kui illusiooni mõistmisest. Aasta 2020 alguses andis Kaidi välja enda esikluulekogu “Elan. Usaldan. Armastan”, mida aitas teostada Hooandja platvorm. Lisaks tegeleb Kaidi Elvas Lend Teatris näitlejana, juhendab noorte näiteringe ja draamatunde, viib läbi õpitubasid enesekindluse, lavalise esinemise ja näitlejameisterlikkuse teemadel.

Kaidi on ka mõnda aega olnud juba podcasti “Ausad mehed” kuulaja ning minu suurimaks üllatuseks on ta ka Kaido Pajumaa õde.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Kaidit:
www.facebook.com/kaidi.pajumaa
www.facebook.com/vaejoud

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised