#184 Investor Marko Oolo "Muutused tekivad inimeste eludes peamiselt kas läbi tasu või valu"

JAGA:


Tänases “Ausad mehed” podcastis on külas investor ja ettevõtja Marko Oolo, kes on Investeerimisklubi kaasasutaja, Investeerimisfestivali peakorraldaja, heategevusfondi Igavene Heategu asutaja ning riskiinvesteeringute fondi Superangel investeeringute juht. Samuti on ta kaasasutaja audio ja videostuudio Marathon Studios. Marko hobideks on korvpall, jooksmine ja uskuge või mitte, investeerimine. Miks ma ütlen uskuge või mitte, seda siis sellepärast, et mees on selles vallas ikkagi tegija aga tuleb välja, et tegemist on pelgalt vaid hobiga. Mis Kuidas oma hobides tippu Jõuda ja mis Markot tegelikult paelub, sellest kuuleme juba üsna pea. Lisaks eelnevale on Marko ka 2 lapse isa.

Head mõtted Markolt:
“Ka väga kaua rahumeelset meeleseisundit praktiseerinud inimestel, on ka aeg-ajalt oma tõusud ja mõõnad.”

“Suuri muutuseid tuleb julgeda teha ja tuleb kuulata oma sisetunnet selliste otsuste langetamisel.”

“Me saame valikute puhul Elus alati üht asja korraga valida. Aga meis on olemas selline oskus, et me paneme valiku enda jaoks alati tööle. See on meisse sisse kirjutatud.”

“Usun, et iga inimene on võimeline töö kõrvalt ühe kuni kolme erineva hobiga tegelema, isegi kui on perekond ja lapsed.”

“Rahaline sõltumatus tähendab seda, et sinu finantsiline taust on nii palju kindlustatud, et sinu igapäevased otsused ei sõltu sinu finantsidest. Seejuures ei pea sa midagi tegemata jätma, sa ei pea midagi ostmata jätta ja sa saad teha täpselt neid asju, mida sa soovid.”

“Kui sul on piisavalt hea rahaline kindlus, siis see muudab sinu otsused sõltumatuks rahast.”

“Igal inimesel on võimalus pma finantsilist seisu märkimisväärselt parandada.”

Enda sissetulekute ja väljaminekut kirja panemine

“Muutused tekivad inimese eludes peamiselt kahel põhjusel, kas läbi tasu või valu.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Markot:
www.facebook.com/marko.oolo
www.investeerimisklubi.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised