#182 Toitumisnõustajast kohvik BOPP omanik Tiia Toming tervisest, spordist, kohvikuärist

JAGA:


Tiia on Sündinud Tartus, aga elanud enamus oma elust Tallinnas. Tiia hakkas juba 13. Aastaselt oma elu mõtestama ja huvitus tugevalt psühholoogiast. Lapsepõlves ja teismelisena proovis Tiia endalt mitmel korral elu võtta. Olles vaid 16. aastane, sai Tiia oma esimese lapse. Oma karjääri alustas ta Lisaks teenindajana, ka vabatahtlikuna töötades usaldustelefonis Eluliin, millele järgnes rakenduspsühholoogia õppimine, lisaks on Tiia õppinud ka toitumisnõustajaks. Selgeks on saanud ta ka soome keele ja töötanud mitmes soome keelses keskkonnas. Olnud on Tiia ka Eesti Posti jaekaubanduse osakonna juhataja, Euroapteegis retseptiravimite kategooriajuht.

Tiiat huvitab väga tervis ja sport. Ta on tegelenud jooksmisega päris pikalt, esimese poolmaratoni jooksis ta aastal 2010 ja esimese maratoni 6 aastat hiljem aastal 2016. Tiial on ka pere: 3 last, kelle seas on 6-aastane poiss, 11-aastane tütar ja 19-aastane poiss ning mees, kellega ta peaaegu 13 aastat on koos olnud.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Tiiat:
www.facebook.com/tiia.toming
www.facebook.com/boppkohvik

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised