#176 Webinari sari "Kontaktis endaga" – Natalja Prümmel

JAGA:


Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

Natalja Prümmel on holistiline karjäärinõustaja ja värbaja. Ta aitab kaasa ja seisab selle eest, et inimesed teeksid tööd, mis paneb nende silmad tõeliselt särama. Tööd teeb ta holistilisel meetodil, kaasates nõustamisse inimese kõik eluvaldkonnad ja inimese tervikuna. Natalja avastas oma kire, milleks on õigete eluvaldkondade ja inimeste kokku viimine, peale lapse sündi. Peale lapse sündi tuli tema juurde Fontese career coachingu süvaõpe, millest kasvas välja nõustamispraksis, millega on ta tegelenud aastast 2014. Lisaks on Natalja läbinud Career Coachingu programm- Fonteses; Executive Coachingu- Estonian Business Schoolis; Holistilise psühhoteraapia- Holistilises Instituudis; Organisatsioonikäitumisõppe- Tallinna Ülikoolis ja samuti ka Rahvusvahelise ärijuhtimise- Estonian Business Schoolis.

Webinaril räägime Nataljaga sügavusest ja julgusest enda sisse vaatamisest ja enda pumedamate poolte tunnistamisest; emotsioonidest kui tööriistast iseenda sügavuste avastamiseks; otsuste tegemisest sisetundest lähtuvalt, mitte mõistusest; oma keha kuulamisest; vastutuse võtmisest peegelpildi ees, mida näeme ja tajume.

Head mõtted Nataljalt:
“Kontaktis endaga olemine on hästi tunnetuslik protsess. Tähelepanu pigem on enda sisse, mitte nii väljapoole.”

“Teadlikkus tähendab seda, et sa suudad enda tunnete ja emotsionidekeerisest astuda korraks välja ja vaadelda end kõrvalt, et mõista, mida sa parasjagu koged ja mis täpsemalt toimub.”

“Sügav kontakt iseendaga aitab luua just sellist elu nagu sa tahad.”

“Kui me lõikame end täielikult ära sellest välisest maailmast, siis me saame ka vähem peegeldusi, mida me teinekord väga vajame.”

“Valikuid oma elus tuleb teha iseenda sisetunde järgi.”

“Kui valik tuleb hirmutasandilt, siis see ei ole sinu jaoks praegu mõeldud.”

“Igaühel on olemas tumedamad pooled.”

“Kurbus ja viha on väga sarnased tunded. Kurbus on selline energia, mis ei lase meil edasi liikuda, Vihaenergia on see, mis aga paneb meid edasi liikuma ja aitab soovitud muutusi läbi viia.”

“Mõttelaadi saab muuta siis, kui me võtame vastutuse selle ees, mida me kogeme.”

“Oluline on suunata fookus välisest sissepoole.”

“Mina teen oma otsuseid sisetundest lähtuvalt.”

“Õigeid ega valesid valikuid ei ole olemas.”

“Peegelpilti võiks lugeda selliselt, et kui väljaspool sind on inimesi, kes teevad midagi, mis sind tõmbab või mis paneb sind imetlema, siis see võiks olla üks peegel, mis peegeldab ja näitab, et selles on mingisugune hea teema selle valdkonnaga.”

“Kui sa jääd situatsioonides neutraalseks, siis see ei ole peegel. Kui sa aga reageerid negatiivselt või positiivselt, siis see on peegelduse koht.”

“Positiivsed peeglid on ka olemas, neid tuleb osata lihtsalt märgata.”

“Väga tihti on inimestel tunnustamisvajadus, see on ka põhjus, miks nad ennast piitsutavad. Nad tahavad endast väljastpoolt seda positiivset peeglit kogeda.”

“Kui sa ennast tõeliselt sügaval tasandil armastad, siis ei teki sul teiste inimeste tähelepanu ja tunnustuse vajadust.”

“Kui peegleid on elus palju, siis tasub endalt küsida, et kas neid peegleid on tõesti erinevaid, või need erinevad peeglid on konkreetselt ühe asja erinevate külege näitamiseks. See ühtlasi tähendab, et sagedaste peeglite ilmumine ühele kokreetsele teemale on indikaatoriks, et sellega tuleb tegeleda ja teiseks, et me oleme valmis selleks.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised