#174 Webinari sari "Kontaktis endaga" – Merilin Taimre

JAGA:


Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

MERILIN TAIMRE ON TUNTUD TERVISLIKU ELUSTIILI BLOGIJA, ETTEVÕTLIK, KAUNIS JA NOOR NAINE.

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik toitumine. Praeguseks on ta kirjutanud viis retseptiraamatut. Tema tegemisi jälgib eri sotsiaalmeedia platvormidel ligikaudu 100 000 inimest, umbes sama palju, aga tõenäoliselt rohkemgi, külastab igal kuul ka tema blogi. Tema järjepidevus, kindlameelsus ja iseendaks jäämine, enda pidev avastamine on see, mis mind tema juures paelub.

Webinaril räägime Meriliniga naise naturaalsest menstruatsiooni tsüklist ja selle tundmisest, intuitiivsest toitumisest, katalüsaatorid vs juurpõhjused, emotsioonidega kooskõlas olemisest ja enda kehtestamisest.

Head mõtted Merilinilt:
“Iseendaga kontaktis olemise esimene märk ongi see, et sa oled kohal, siin ja praegu ning kuulad enda sisehäält.”

“Reisimine on minu jaoks ideaalne viis olemaks iseendaga paremas kontaktis ja kohal.”

“Elus juhtub kõik just siis, kui ta Peab juhtuma.”

“Kui unistus ei ole tule kohe kergelt, tuleb ta hiljem veel kergemalt. Ma püüan Teha asju alati niimoodi, et ma ei pingutaks ülemäära palju.”

“Kui mul oli akne, siis tuleb tunnistada, et minu enesekindlus kadus sajaga. Probleem ei olnud tegelikult aknes, vaid selles, et minu hormoonid olid paigast ära.”

“Liigne ausus on teiste jaoks laastav ja raskesti vastuvõetav, aga ma ei saa teistmoodi. Ma ei suuda endale, ega teistele hea näo tegemiseks valetada.”

“Õiged sõbrad ja inimesed, kes sinu ausust hukka ei mõista, neid tuleb hoida.”

“Miks ei võiks inimesed omavahel rääkida avameelselt ja ausalt. Miks me peame mingeid sotsiaalseid maske kandma?”

“Ma hoidun dopamiini laksudest, ma ei vaata televiisorit, ma ei tšilli instas, ma ei vaata pornot, ma ei masturbeeri, ega tarbi muud ebavajalikku sisu. See Annab võimaluse nautida ja hinnata lihtsalt asju.”

“Pole vist dieeti, mida ma ei oleks proovinud.”

“Meie kehas on väga palju toksiine.”

“Veepaastumine aitas mul üle saada söömis sõltuvusest.”

“Meie keha ütleb meile, mida ta tahab süüa. Tuleb osata lihtsalt kuulata.”

“Kontaktis endaga on pidev töö, mitte staatiline asi, mida saavutada.”

“Edu ei võrdu karjääriga. Edu peitub õnnelikuna olemises. Õnn on edu võti ja kirg on Õnne võti.”

“Kui miski on meile ettenähtud, tuleb ta kerguse, hiilguse ja rõõmuga. Mitte miski ei tohiks elus olla otseselt raske.”

“Suhted on peegel meist endist.”

“Probleem, mille pärast sa kellegagi tülitsed ei ole tegelikult mitte kunagi see Päris probleem, vaid see on katalüsaator, mis toob selle tegeliku probleemi sinus esile. Küsimus on kas sa nüüd näed seda probleemi või mitte ja kas sul on julgust sellega ka tegeleda.”

“Kui sa näitad inimestele, kuidas sa hindad ja väärtustad iseennast ja enda aega, siis inimestel pole muud varianti kui väärtustada sind vastu. See, kuidas inimesed sinuga käituvad, on otsene peegeldus sellest, kuidas sa käitud iseendaga.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised