#172 Podcast "Ausad mehed" ja "Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis" panid seljad kokku!

JAGA:


Käesolev episood on esimene ühine looming podcastide “Ausad mehed” eestvedaja Chris Kala ja podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” eestvedaja Veiko Valkaineni poolt. Kas ja kui tihti mehed taas koos mikrite taga on, seda teab vaid kuulaja.

Mõnus ja lustakas ning rõõmsameelne, parajalt humoorikas ja toores vestlus, kus võtame Veikoga ette erinevad teemad nagu laval esinemine, enesekindlus, väljendusoskus, podcast kui teraapia, suhted, macbook kultuur, inimeseks olemine, ühiste asjade nimel pingutamine ehk fuck konkurents ja palju muud põnevat. Lisaks karjume välja ka selle, mis nüüd saama hakkab, sest me muudame podcasti maailma turgu ja kavatseme tõsta taset veelgi.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Veikot ja tema podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”:
www.facebook.com/veiko.valkiainen.3
www.valkiainen.ee/et
www.soundcloud.com/veiko-valkiainen

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised