#151 Vanemlusmentor Tanel Jäppinen lapse karistamiseta maailmavaatest ja nomad-karavan elustiilist

JAGA:


Täna on meil külas taaskord vanemlusmentor Tanel Jäppinen, kelle eelmine saade on Ausad mehed podcasti repertuaaris numbriga #93, mille leiate ükskõik milliselt suuremalt podcasti platvormilt. Tanel on ”Pere ja Kodu” podcasti eestvedaja ning töötab igapäevaselt lapsevanematega. Lisaks on ta teinud ka inglise keelset podcasti ”Brand New Father” ja tal on ka enda podcast ”Rahumeelne vanemlus”. Ta keskendub enda vanemlusmentor programmis lapse karistamiseta maailmavaatele ja ühtlasi sellele, kuidas last koostööle rohkem julgustada ning läbi selle nende arengut suunata. Ta töötab Tanel igakuiselt enam kui 400 perekonnaga ja ta on loonud ka Facebooki grupi nimega ”Positiivne ja rahumeelne vanemlus”, kus on tänaseks pea 17000 liiget. Tulevases tasulises programmis on juba 9000 registreerimist.

Eelmist saadet Taneliga saad kuulata siit:

Liitu ka Taneli peagi alustava 14 nädalat kestva tasuta vanemlus programmiga siin:
kursus2020.taneljappinen.com/?source=chris

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Leia Tanel:
taneljappinen.com
www.facebook.com/groups/rahumeelnevanemlus/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised