#15 Ausad Mehed – Jutuajamine mentoriga "Ole faking julge"

JAGA:


Tänane saade on väga eriline, sest me tähistame enda pisikest juubelit – Saade #15! Ja ühtlasi tähistame seda ka veelgi suuremalt, sest meil on külas esimene saatekülaline, kelleks on Chrisi ja tema elukaaslase isiklik mentor.

Saates räägime väga mitmetel erinevatel ja elulistel teemadel: kuidas leida enda südant, kuidas avastada enda teekonda, elu mõte, mediteerimine, materiaalsus ja vaimsus ning kuidas nende kahe maailma vahel leida harmoonilist tasakaalu. Räägime julgeks olemisest ja tegutsemisest ning kuidas üldse elus paremini ja mõnusamalt kulgeda.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mentorit kirjeldab Chris järgnevalt:
“Ta on inimene, kes on minu silmis täpselt see, kuhu mina enda isiklikus elus jõuda soovin. Ta on kodanik, kes on saavutanud nii materiaalse heaolu, kui ka väga tugeva vaimse tasakaalu kogu selle kahe maailma vahel. Minimalistlik, südamlik, emotsionaalne (aga mitte emotsioonidest juhitud, vaid julgeb olla ja näidata enda tõelist mina pilti) ning on võimeline ennast kõrvalt jälgima ning väga sügavalt analüüsima, mis toovad uusi ja paremaid mõistmisi ning selginemisi sellest, kes ta on ning mismoodi elus rahu leida.”

Mõtted saatest:
– Vaimne maailm on sügav ja väga palju aega ning endaga tööd nõudev valdkond. Ma rõhutaks, et endaga tööd nõudev maailm.

– Tasakaalu loomisega tuleks alustada juba täna ning kohe. Ega see, kui sul vaimne maailm on paigas, ei tähenda, et sa ei või rikas olla. Täna lihtsalt kompenseeritakse rikkuse vaimseid puudujääke. See on masendav.

– Ega lapsevanemad ei taha halba oma lastele. Lihtsalt need, kes ei ole vaimu maailma süvenenud, ei mõtle lihtsalt kaasa. Nad ei viitsi mõelda, nad lahmivad umbes aga ei saa aru sellest, et võib-olla nende sõnad teevad haiged.

– Kõik rabavad ühe asja nimel – RAHA. Aga keegi ei tea, kui nad selle kätte saavad, et kas see toob neile rahu? Nad arvavad, et see toob aga mina ei usu seda.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised