#147 Ants Rootslane live „Kui sa ei ole oma tunnetega kontaktis, on väga raske oma teed leida“

JAGA:


Ants Rootslane on Eesti üks tuntumaid ja nõutumaid hüpnotisööre ja hüpnoterapeute, kes on läbi viinud üle 3000 teraapia, aidates inimestel leida oma sisemise jõu avastamaks endas parim! Ennast ise peab ta lihtsalt üheks tavaliseks uudishimulikuks õppijaks, kes nii nagu paljud teisedki meie seas seda unikaalset peidus olevat tõde otsivad.

Ants alustas enda tõe otsingutega pärast keskkooli, kui koges ise hüpnoteraapiat. Selles oli midagi nii suurt, mida keeles olevate häälikutega väljendada polnud võimalik. Antsu suurepärasteks hüpnoosiõpetajateks on olnud Albert Stepanjan, dr Richard Nongard ja Anil Chandwani. Ants on tänaseks lisaks hüpnoosile, leidnud enda jaoks väga hästi toimiva ja põhilisi elu aspekte arvestava ja muutva teraapia, milleks on konstellatsioon ehk süsteemne pereteraapia. See on meetod, mis annab võimaluse välja tuua inimese sisemise pildi ning teatud tehnikate abil saab muuta ka kogu arusaama elust, suhetest, valikutest ja käitumistest. Samuti on ta õppinud terapeutilist ja süvahingamist maailma tunnustatuima meistri, Dan Brule käe all.

Ants on andekas 23-aastane noor inimene, kes on leidnud üsna varakult enda tee. Läbinud ka master taseme NLP ehk neurolingvistilise programmeerimise kursuse, mida ta enda töös samuti kasutab. Samuti on ta läbinud psühhotreeningu, et mõista veel sügavamalt inimest juhtivaid alateadlike programme. Ta on öelnud, et ”Muutes olulised lülid alateadvuses või psüühikas, saab toimuda tervenemine iseenesest.”

Ants tegeleb igapäevaselt hüpnotisööriks ja hüpnoterapeudiks olemisega, pakkudes klientidele hüpnoteraapiat, läbielamisteraapiat, konstellatsioone, teadliku elu nõustamist ja hingamisteraapiat Tallinnas ja Tartus. Antsu tegevusvaldkond on laiapõhjaline, alustades võimsatest ja sügavatest hüpnoosidest, kuni süsteemsete perepaigutusteni välja. Lisaks on tal ka oma Youtube vlog kanal, kus ta erinevatel teemadel sõna võtab ja väärtust pakub.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Antsult:
“Edu saladuseks on autentsus ja see, et jääd kõigi, sh kliendiga iseendaks.”

„Kui me ise ei ole täidetud, ei ole saanud tunda sügavat armastust ega soojust, on väga raske seda kõike siira energiana ka kellelegi teisele välja anda.“

“Kui inimene saab oma hingega kontakti, tulevad alati pisarad, ükskõik kas kurbusest või rõõmust.”

“Mõnikord on vaja inimesi otsekohesusega šokeerida, et nad hakkaksid elama ja teeksid elus vajalikke pöördeid.”

“Lahendades tuummustri, kaotavad kõik kaasuvad probleemid tähenduse ja lahenevad iseenesest.”

“„Kui sa praegu oled kannatuses, siis leia endas üles see teadmine, kuidas sa tegelikult tahad ennast tunda – ja hakka selles suunas liikuma.“

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi Antsu tegemisi siit:
www.facebook.com/hypnotisoorAnts/
www.hupnotisoorants.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised