#146 Selgeltnägija Andrues Vana VOL.2 "See, mida sa tahad ei ole vastus, vaid hea tunne"

JAGA:


Täna istume taaskord stuudios selgeltnägija Andrues Vanaga. Eelmises saates rääkisime maailmast kui neutraalsest nähtusest; universumi baasreeglitest; egost; vaimsest ärkamisest; mõistusest; negatiivsetest ja positiivsetest kogemustest; külgetõmbeseadusest ehk peegeldus seadusest;

Andrues on spirituaalne õpetaja, kes räägib sellest, kuidas see maailm, kus me elame tehtud on ja millised peenmaailma, energia ja sageduslikud reeglid siin kõigile kehtivad. Ühtlasi räägib ta ka sellest, kuidas nende reeglitega arvestades ise oma maailma ja tulevikku luua. Ta õpetab ja juhendab oma teadlikkusega kuidas seda elamise asja teha nii, et see oleks kerge ja lihtne. Andrues on kirjutanud ka raamatu “Päev peale ärkamist.” ning tal on ka ilmumas uus, või õigem oleks öelda uued raamatud, millest täna ka räägime. Oma igapäeva töös panustab ta väga palju Facebooki vahendusel erinevate mõtete edastamisele, mida jälgib üle 5000 inimese. Ta kanaldab enda kõrgemat mina, esineb aeg-ajalt ka seminaridel ning näeb tulevikku. Seda kui palju ja mis mahus ning detailides ta seda näeb, katsume täna veelkord puudutada.

Kuula ka eelmist episoodi:
soundcloud.com/ausad-mehed/andrues-vana-selgeltnagija-102

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Andruesilt:
”Nii kui sa inimesena suu lahti teed, ja rääkima hakkad, oled sa (oma jutuga) automaatselt minevikus ja kohas, kus sa tegelikult olla ei taha.”

”Head tunnet ei saa saada, see on võimatu. Hea tunne saab olla. Ükskõik kui palju, kasvõi millimeeter liikudes heale tundele lähemale, oled sa automaatselt heast tundest ära. Hea tunne saab olla nüüd ja praegu. Sa pead valima hea tunde, mitte ootama või minema, et seda saada.”

”Tunne tekib mõttest, tunne ei teki asjadest.”

”Sinu asi on olla egoist. Sinu tunne juhatab sind alati kõige paremat, lahedamat, kergemat ja meeldivamat teedpidi just sinna, kuhu sa soovid saada. Seda kõike sõltumata sellest, kas sa usud seda või mitte.”

”Kui sa hoiad vana asja käes, ei saagi uus tulla.”

”Sa oled täpselt nii vaba, et sa võid otsustada, mida sa tahad.”

”Vaata elu kui mitte joonlauda, vaid hunnikut fotosid.”

”Ära võitle nende asjadega, mida sa ei soovi, vaid lisa juurde seda, mida sa soovid. Läbi selle võtad sa koguaeg tähelepanu ära sellelt, mida sa ei soovi ja see lahkub sinu elus ise. Teistmoodi pole võimalik.”

”Fear of missing out ehk hirm ilmajäämise ees, see on hirm tuleviku ees kõrgemas pilotaažis. Selle mõttega sa annad teada, et miski tulevikus tuleb, ja see teeb mulle hea. See arusaam on juba eos vale, aga nüüd keerad sa selle asja veel tugevamaks öeldes, et ma kardan, et jään ilma sellest, mida mul ei ole veel olnudki.”

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala
www.instagram.com/eliselomp/

Jälgi Andrues Vana tegemisi:
www.andruesvana.com
www.facebook.com/andrues.vana/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised