#145 Filosofeerimisõhtu mentoriga "Elu on kordi lihtsam kui arvame seda olevat"

JAGA:


Toon teile kuulamiseks salvestuse privaatselt Ausad mehed podcasti ürituselt, mis toimus saatest paljudele tuntud Mentori Indreku kodus Neemel. Osalejaid oli vaid 10.

Filosofeerival vestlusõhtul puuduvad esinejad, sest tegemist ei ole koolituse või loenguga, vaid arutleva õhtuga, kus Chris ja mentor Indrek vahepeal vestluse käigus ka edasisuunavaid küsimusi esitavad. Igal vestlusõhtul on küll valitud algne teema, kuid oleme spontaansed ja laseme vestlusel areneda sinna, kuhu see ise areneda soovib.

Mentor Indrek soovib, et inimesed, kes kohale tulevad, saaksid kogeda vabadust selle sügavamas tähenduses – vabadus mõelda, öelda, jagada ja teha seda, mida hing ihaldab.

Ürituse eesmärgiks on võimaldada sulle keskkonda, kus saaksid tunda end vabana ja võimalikult vähese välise stimulatsiooni või mõjutusega. Selline vabas õhus, looduse keskel olemine annab võimaluse iseendaga saada paremat kontakti, saada endast läbi enda kõrvalt vaatlemise tulemusena eneseteadlikumaks ja muutuda rohkem teadlikuks maailmast ja olust. Lisaks aitab üritus parandada eneseväljendust.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised