#142 Live esinemine: ekstreemne vastutuse võtmine ja iseenda valimine

JAGA:


Käisin nädalavahetusel Topu Puhkemajas, kus korraldatid VALI Ennast Suve-eri MEIE LOOD suveüritust. Mulle anti võimalus olla üks esinejatest. Aitäh.

Jagasin 26min jooksul kolme lugu:
1. Kuidas saada aru, kas ma täidan iseenda või kellegi teise unistust
2. Kuidas saada aru, kas see, mida ma täna teen, on päriselt minu südamesoov või egost lähtuv tahtmine?
3. Kuidas lapsevanemaks saamine on mõjutanud paarisuhte intiimsust ja seksi

Kõikides nendes näidetes tuleb välja, kuidas tuleb ennast osata valida ja kuidas võtta ekstreemne vastutus igas olukorras. Kui me lõpetame teiste süüdistamise ja iseenda õigustamise, siis kaob ka pinge toimunud üritusega.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!

www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Head kuulamist!

Copyright and used music belong to:
24-565 – El-jeezo-prod-by-btgrin

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised