#140 Million Mindset Alo ja Toomas mõtteviisist, küllusteadvusest ja järgmisele tasemele liikumisest

JAGA:


Täna on mul saates laua vastas istumas kaks meest Alo Tammsalu ja Toomas Väli, kes koos oma sõprade Eve Kaunis ja Riin Bonderiga veavad kirjastust Million Mindset, mis on ühtlasi ka mõnda aega juba Ausad mehed podcasti koostööpartner, toetades meie külalisi nende poolt kirjastatud väärtuslikke raamatutega.

Alo Tammsalu kirjeldab ennast tasakaalu ja harmoonia loojana, samal ajal suur vaatleja. Kui ta varem kuulas rohkem mõistust, siis täna pigem südant. Enamik tema tegevusi ja otsuseid läbi elu on tuginenud sarnastele väärtustele. Alo edu valemiks on läbi omakasupüüdmatu, austava ja tunnustava suhtlemise tuua teistes välja nende väärtused, tugevused ja motivatsioon.

Alo kaotas mõlemad oma vanemad üsna noores eas. Ülikooli ajal töötas mitu aastat vabatahtlikuna päästjana, sest ta oli selle ameti suur fänn, mis viis selleni, et kooli lõpetades sai temast päästekommando pealik.

27-aastasena kutsuti teda Vabariigi Päästeameti Peadirektori asetäitjaks vastutama kõikide reageerivate valdkondade ja kommunikatsiooni eest (nagu nt tuletõrje- ja päästetööd, demineerimine, sõjaväestatud päästeüksused ja häirekeskus). Karjääri jooksul on teda autasustatud pääste kõrgeima autasuga „Suur kuldrist“ ning samuti presidendi poolt „Eesti Punase risti III klassi“ ordeniga. Kes ei tea, siis selle orderni puhul on tegemist päästevaldonna inimestest ühe kõrgeima saavutusega.

Mingist hetkest mõistis Alo, et selliselt ainult teistele elada ei ole võimalik ja hakkas tegelema enesearenguga. Lahkus palgatöölt, astus välja esimesest abielust ning rajas Eesti Toitumisnõustamiskeskuse. Sellele järgnes lõpuks koos sõpradega Million Mindset kirjastuse rajamine.

—-

Tänane teine saatekülaline Toomas Väli on lõpetanud Tartu Ülikooli ajaloo ja sotsioloogia erialal. Töökogemusi on ta saanud Estonian Airis, Balti Logistikas, Lux Expressis. Läbivalt oma elus panustanud karjäärialaslt müüki ja turundusse.

Alates 2009 aastast sukeldus ettevõtlusesse. Ta lõi oma esimese ettevõtte ja alustas kaubandusega. Toomas on viimased 5 aastat Paradise Finest Foods OÜ eestvedaja. Peamisteks oskusteks hindab Toomas endal müüki ja läbirääkimisoskust. Ta on loonud müügivõrgustiku, kus nende tooteid müüb ca 300 poodi üle Eesti. Peamine isiklik väljakutse Toomas jaoks on see, kuidas jagada end töö ja pere vahel.

Aastal 2015 koos Aloga sai rajatud ka kirjastus Million Mindset, mille eesmärgiks on anda välja enesearengu raamatuid, mis tõstavad inimeste oskuseid ja teadmisi, et viia nende elu järgmisele tasemele.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Alolt ja Toomaselt:

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala

Jälgi Alo ja Toomas tegemisi:
www.facebook.com/alo.tammsalu
www.facebook.com/toomas.vali.1
www.facebook.com/millionmindset.ee/
million.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised