#136 Joel Juht aka JJ „Tasuta lõunad on olemas ainult siis, kui sa tahad kehva tulemust.“

JAGA:


Seekord on ”Ausad mehed” podcasti saates mitme näo ja ametiga spordientusiast, kes on lõpetanud noorsootöötaja eriala ning on valitud korduvalt Tallinna Linna poolt üheks parimaks noorsootöötajaks. Joel ja tema meeskonnd on korraldanud Camp of Hip-Hop laagrit juba 17 aastat järjest, ning samuti on ta mitmel korral korraldanud Tänavakultuurifestivali Jj-Street Baltic Sessionit.

Peamiselt tuntakse Joeli tantsija ja koreograafina, kes on tegelenud tänavatantsukultuuri edendamisega Eestis alates 1993. aastast. Ta on olnud Eesti esimese hip-hop-tantsutrupi 34U liige, loonud lauljatele ja ansamblitele koreograafiaid nii Eestis kui ka välismaal, võitnud erinevaid tantsuvõistlusi, töötanud tantsutreenerina ja koregraafina üle 20 aasta ning loonud Eesti esimese tänavatantsukooli JJ-Street Dance Company ja suurima noorteühenduse Urban Style. Lisaks proovinud kätt kokana ja ka kätt Tallinna Vanalinnas miimina.

Aastal 2017 aprillis toimus Marokos 247km pikk kõrbemaraton Marathon Des Sables, kus Joel ka osales. Sellest on ta teinud isegi pooletunnise dokumentaalfilmi. Samuti on ta jooksnud Tallinnast – Pärnu, ning kaasa löönud Red Bull Wings For Life heategevusjooksul Tallinnast – Võrru. Sellest oli aga talle vähe ning Joel osales 2019 aastal Esimese eestlasena maailma ekstreemsemail polaarmaratonil Montane Yukon Arctic Ultra Race, mille pikkuseks ligi 700km. Raskemad ajad ja nooruspõlves olevad keerdkäigud on toonud kaasa ka rusikavõitlused ning eeluurimisvanglas istumise. Ka maadlemine, maadlusmatt ja poks ei ole Joelile võõrad terminid. Viimaks on ilmunud Joeli kulgemisest ka raamat nimega ”Võitlus EI-vastustega”.

Joel ise on öelnud enda tegemiste kohta, et tema edasiviivaks jõuks on seiklushimu, hirm ja teadmine, et saaksin oma lugude ja kogemuste abil inspireerida veel rohkem inimesi tegutsema, hirmudest jagu saama ja paremaks muutuma. Ja just seda ta täna siin teha aitabki.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Joelilt:
“Inimestel on rumal komme proovida kõigega ise hakkama saada – ja seeläbi oma ego upitada. Selle asemel peaks rohkem kaasama teisi, kellel tuleb mõni asi ehk pareminigi välja. Nõukogudeaegne tööjuur on aga meis sügaval sees.”

„Minu kõige suurem õppetund ettevõtluses on olnud raha küsimine. Kui keegi küsib, kas ma teenin millegagi raha, siis ma ütlen – jah, teenin.“

„Tasuta lõunad on olemas ainult siis, kui sa tahad kehva tulemust.“

“Meil ei ole vabaduse kogemiseks üldse palju vaja. Ei ole vaja kontole miljoneid, sest tegelikult me ei oska seda raha ära kulutada, sageli hakatakse hoopis rumalusi tegema, muututakse ülbeks, raisatakse ja tarbitakse arutult.”

“Juht peab olema, sest ilma kaptenita (või kahe või enama kapteniga) laev tüürib täiesti valesse suunda.”
Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala

Jälgi Joeli tegemisi:
www.facebook.com/jjuht
www.facebook.com/JoelJuht
joeljuhtakajj.com
www.instagram.com/joelakajj/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised