#117 Chris koos Telegrami Hando ja Marianniga "5G, Covid-19, hunger games, ettemääratus ja hirm"

JAGA:


Eelmisel korral istusime maha Handoga, siis sellel korral on kaasas ka teine Telegram.ee looja Mariann Joonas. Räägime 5G suhtest Covid-19’ga, vaktsineerimisest, eliidist, ühiskonda hirmukülvamisest, pandeemiast, viirusest, surmanumbritest, võrreldes eelmise aastaga olematutest grippi haigestunutest, tulevikust ja sellest, kuidas tänases pandeemias võitjana välja tulla.

Eelmise saate leiad siit:
soundcloud.com/ausad-mehed/ausad-mehed-saates-telegrami-hando-tonumaa-koik-on-illusioon-vandenoud-ei-ole-olemas

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi Telegram.ee tegemisi:
www.telegram.ee
www.facebook.com/telegrammeedia/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised