#115 Peeter Liiv "Me võiksime olla rohkem ehedamad, siiramad ja puhta südalisemad"

JAGA:


Tänane saatekülaline Peeter Liiv on mitme ameti pidaja ehk publitsist, lektor, ajakirjanik ja alternatiivsete liikumiste aktivist. Peeter on Eesti Rohelise Liikumise ja New Age liikumise üks rajajatest. Ühtlasi on ta Spirituaalse Lektooriumi asutajaid ja Teadvuseteaduste Seminari korraldajaid Eestis, mille eesmärk on metafüüsilise mõtte koondamine ja süvendamine.

Vaimsete praktikatega alustas ta 1980ndate lõpul, olles transtsendentaalse meditatsiooni ja Silva meelekontrolli meetodi üks “maaletoojaid”. Katsetanud erinevaid joogastiile ja hingamiskunste ning õppinud omal käel Carl Gustav Jungi analüütilist psühholoogiat, Ken Wilberi integraalset psühholoogiat ja Stanislav Grofi „sünnitrauma psühholoogiat”, korraldades neil teemadel loenguid ja arutelusid.

Alates 2008. aastast uurinud ja praktiseerinud Mantak Chia taoistliku koolkonna harjutusi seksuaalenergia rakendamiseks. Tutvustanud ja õpetanud Austria bioküberneetiku Gerhard Eggetsbergeri poolt leiututatud PC-treeningut, sünteesides seda teiste energeetilise psühholoogia jm metoodikatega ning korraldanud neil teemadel minimüsteeriume sarjast „Elujõu Saladus”. 2009 aastal alustas Peeter internernetikursustega „Seksuaalsaladused naistele“ ja „Seksuaalsaladused meestele“. Nimekiri, millega mees oma elu jooksul tegelenud on, on tegelikult isegi pikem ja sellest jõuabki ka täna meile saates rääkida. Peeter, tere tulemast podcasti Ausad Mehed.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi Peetri tegemisi:

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised