#114 Ettevõtja, kirjanik ja joogaõpetaja Pamela Maran: „Kõik, mis on, ongi juba väga hästi!“

JAGA:


Täna on meil külas ettevõtja, kirjanik ja joogaõpetaja Pamela Maran, kes on saanud tunda oma elus väga palju materiaalset küllust ja finantsilisi võimalusi, kuid tunneb täna, et oma vaimsete liikumiste eest raha küsimine hakkab muutuma võõraks ning soovib pigem rohkem elu usaldama hakata ja vaadata kuhu selline tegutsemine viib. Saates räägime suhetest, edukusest, joogast, vaimsusest ja ka Pamela raamatust “Eesti vanaemade lood ja salatarkused
– 100 vanaema lood sõjast ja armastusest, nipid ja retseptid”.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Pamelalt:
Sa võid teha palju plaane ja seada eesmärke, aga elu kulgemine on ALATI ennustamatu.

Lase lahti kontseptsioonidest, mis on meie pähe taotud! Tee seda, mis sind sütitab – ja sa hakkad ligi tõmbama inimesi, kes tahavad sinu leekides samamoodi põleda!

Kõige tugevamaks tõukejõuks järgmisele arengustaadiumile liikumiseks on kannatus ja valu, eriti inimsuhetes.

Kogu enesearenguprotsess on väga aeglane ja märkamatu – ning suuri muutusi näeb ainult tagasi vaadates.

Kõikidel suhtevormidel (paari-, sõbrasuhe, hobi) on sarnane dünaamika: säde > armumine > kriis > lahkuminek või veel tugevamalt kokku kasvamine.

Oma ego märkamine ning selle tagasi tõmbamine nõuab väga palju teadlikkust ning paarid, kes sellega toime tulevad, on imetlusväärsed!

Nii kaua, kui sa näitad mingi käitumismustri suhtes vastupanu, sa tegelikult toidad seda. Aktsepteerimine ja negatiivse emotsiooni teadlik kogemine aga võtab sellelt jõu.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi Pamelat:
www.instagram.com/sleepingyogini/
www.facebook.com/SleepingYogini/
kuldnoobike.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised