#113 Ettemääratud teekond; kerguse valimine; hea tunde usaldamine ja intuitsiooni kuulamine

JAGA:


Käes järgmine inspiratsioonivalangu episood, kus jagan enda kogemust vestlusest selgeltnägija Andrues Vanaga ja sealt tulenevaid taipamisi ning mõistmisi, mida oma elus eelnevalt ja ka täna olen märganud. Juttu tuleb taipamistest, peegeldus seadusest ehk külgetõmbeseadusest, unistamisest, missioonist, kergusest, valikutest, teekonnast.

Eelmised Chrisi poolt lindistatud inspiratsioonivalangud hüpnoteraapiast saadud taipamistest:
soundcloud.com/ausad-mehed/ausad-mehed-jlle-koos
soundcloud.com/ausad-mehed/rooviku-elu-peab-loppema-et-liblika-hiilgus-saaks-sarada-esimene-hupnoteraapia-kogemus

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised