#111 Rahustav meditatsiooni seanss koos mentor Indrekuga

JAGA:


Sellel korral veidi teistmoodi saade. Tegelikult see ei ole mitte saade, vaid Chrisi mentori Indreku poolt loodud meditatsioon, millega tuua praegusesse kriisiolukorda natukene vaikust, selgust ja rahulikkust. Head kuulamist.

Kuula ka eelmisi saateid mentor Indrekuga siit:
VOL.1 – soundcloud.com/ausad-mehed/ausad-mehed-jutuajamine-mentoriga-ole-faking-julge-15
VOL.2 – soundcloud.com/ausad-mehed/jutuajamisedmentoriga-vol2

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Kui tunned, et saade pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, jagades saadet kellegagi, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit laiema kuulajaskonnani edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised