#108 Teraapiline duo saade, Ausad Mehed jälle koos

JAGA:


Hellou, uus duo saade. Martin on tagasi verivärskete Tai, Bali, Indoneesia kogemustega saates ennast ja enda teekonda viimase 4 kuu vältel jagamas. Chris paneb juurde mõtteid enda teisest hüpnoteraapia kogemusest. Lahatakse erinevaid teemasid ja möllavad ägedad ideed. Saates juttu teraapiatest, enese arengust, kogemustest, sisekosmosest, mõtteviisist, andestamisest, suhetest, reisimisest, nutmisest, emotsioonidest, surmast ja elust ning olust.

Kui algust kuulata ei viitsi, siis show algab 14:00

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised