#107 Profisportlasest taipoksija ja treener Henry Rohtla "Shit happens, magic also"

JAGA:


Sellel korral on Ausad Mehed podcasti saates endine tippjalgpallur, täna aga taipoksija ja treener Henry Rohtla. Kokku on Henry olnud 11 matši, millest 8 on ta võitnud. Samuti on Henry kokku puutunud ka krüptovaluutaga. Saates räägime tippspordist, mürgistest suhetest, valuga toimetulekust, sportlase ja võitleja mindsetist. Sellel laupäeval 22.02.2020 astub Henry üle 9 aasta taas areenile kodupubliku ees võitlusspordi üritusel The League, kus tema vastaseks on Leedu sportlane Andrius Tebera.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Henrylt:
“Eluaastat 13-16 on tegelikult see aeg elus, kus vanemad peaksid lapsel kätt pulsil hoidma, aga samas mitte teda üle piitsutama. Me teame väga palju neid talendikaid noori, keda piitsutatakse üle ja neil saab lihtsalt kopp ette. (spordi tegemise näitel)”

“Mul ei olnud noorena vanemad väga utsitajad. Sõitsin kahe bussiga Tabasalust Maarjamäele, edasi tagasi iga päev, raske trennikott seljas. Paljud noored ma arvan tänapäeval seda ei viitsiks teha!”

“Kui sa võidad, siis sa tunned vähem valu. Kui sa kaotad, siis sul on kõik kohad valusad. See on selline mentaalne asi! (poksi näitel)”

“Mina läbi aja olengi oma keha tundma õppinud!”

“Paljud inimesed ei tea, mis on nende tõeline anne!”

“Meie haridussüsteem ei toeta seda, et leiaksid endas selle tugeva külje ja teeksid ning arendaksid seda, mis sulle reaalselt meeldib!”

“Tänapäeva noor ongi väga „pehme ja lodev“.”

“Kõigis ei olegi seda huvi või soovi võistelda!”

“Kui ma koguaeg olen mingi raami sees ja kõnnin mööda joont, siis ma ei saagi teada mis juhtub, kui ma astun sealt joonelt välja nii-öelda!”

“Mürgine suhe mõjutab kogu su elu!”

“Probleeme leiavad alati need, kes tahavad!”

“Ma olen vanusega õppinud asjadest lahti laskma. Lase see info või emotsioon endast läbi, aga ära jää sinna lukku!”

“Minu arust on ka kõige raskem leida see tasakaal, et sa ei oleks kunagi ühele poole liiga palju kallutatud!”

Kuula saadet ja saa teada, miks on oluline mürgised suhted endast eemal hoida, kuidas elus rohkem võita ja miks Henry arvab, et tasakaalu leidmine on kõige olulisem.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Kui tunned, et saade pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, jagades saadet kellegagi, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit laiema kuulajaskonnani edasi viia.

Copyright and used music belong to:

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/

Jälgi Henry Rohtla tegemisi:
www.facebook.com/HRohtla
www.instagram.com/henry_rohtla/
taipoks.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised