#105 "Vaba ja metsik" Merit Raju – eelista olla heas vaibis

JAGA:


Merit Raju on joogafestivalide korraldaja ja joogaõpetaja, tervislikust ja õnnelikust elustiilist rääkiva ülipopulaarse raamatu “Hingele pai” ning äsja ilmunud raamatu “Vaba ja metsik” autor. Tegelikult on Merit avaldanud suisa 6 raamatut. Õppinud on ta TTÜ-s ärikorraldust ja Saksamaal rahvusvahelist ärijuhtimist. Alustas ta oma teekonda kunagi koristajatööst oma lemmikus teatrimajas, seejärel asus ta kontoritööd toetavale ametile, millest sai alguse igatsus iseenda tööandjaks olemisele. Kuskil sündis Meritis aga julge otsus oma lemmiktöölt ära tulla ja seejärel raamat “Out of Office ehk Aasta kontsakingadeta” välja anda. Täna on Merit meil külas jagamas enda kogemust, maailmanägemust ja viisi, kuidas elada nii, et elu oleks võimalik ka nautida ja sellest elamisest rõõmu tunda.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Meritilt:
“Tuleb leida enda jaoks tasakaal asjade vahel, mida Sa oled mingis eluetapis sunnitud tegema, ja asjade vahel, mis on Sulle südamelähedased – ent pikka aega ei saa asju teha ainult raha pärast.”

“Mõnikord tuleb rasketel hetkedel oma eneseuhkus (või valehäbi) kõrvale panna ja võtta vastu abi, kui seda pakutakse. Ka vanuses 35+ on okei, kui Su vanemad Sind aitavad kas rahaliselt, teevad Sulle süüa vms.”

“Sageli võtame ühiskonnast üle kellegi teise unistused – näiteks maja mere ääres… Tegelikkuses ei pruugi Sa end seal üldse hästi tunda, aga tegu on sellise n-ö üldlevinud unistusega, mis tundub äge.”

“„Elusalt maetud emotsioonid ei sure mitte kunagi – nad leiavad lihtsalt kehas uue koha, kus oodata ootamatut välja purskamist.“

“„Kui sul on mingi idee, mida teostada, aga samal ajal mõtled, et „Ah, mis nüüd mina.. Ma pole piisav!“ jne, siis – tee see lihtsalt ära! See on osa endaks kasvamisest.“

“Väga oluline on end ümbritseda inimestega, kes mõtlevad Sinuga sarnaselt, on inspireerivad ning toetavad Su valikuid. Siis on ka tõenäolisem, et avastad ühel hetkel ka oma tõelise kutsumuse. „Eelista olla heas vaibis, mitte kurtmise ja elu raskuste alla vajumise vaibis.“

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Kui tunned, et saade pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, jagades saadet kellegagi, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit laiema kuulajaskonnani edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi Merit Raju tegemisi:
www.joogafestival.ee
hingelepai.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised