#07 Emotsionaalsed Mehed – Veidi Martinist

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Emotsionaalsed Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates rääkisime Austraaliast, reisimisest ja sellest, kuidas me kahekesti koos Austraalias elu avastasime. Meie teekonnad olid erinevad ja saadud kogemused samuti. Kui soovid Austraaliasse reisida, lihtsalt maailma avastada ning soovid teada, kuidas on mujal peale Eesti elada, siis emotsioonidest tulvil olev reisi saade ootab sind!

Seekordne saade keskendub suures laastus Martinile ja tema kirele, milleks on enda keha liigutamine ja enda füüsiliste võimete piiride ületamine. Martin tegutseb personaaltreenerina, töötades hetkel kahes klubis andes eratrenne ja rühmatrenne. Räägime saates treenimisest kehakaaluga, eelistest jõusaali ees, keha mitmekülgsest liigutamisest, toitumisest, lühiajalisest paastumisest ja üleüldse elust!

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised