#05 Emotsionaalsed Mehed – Hirm

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja käes on taaskord uue episoodi jaoks Emotsionaalsed Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates rääkisime suhetest, armastusest ja rääkisime päris pikalt seksist ning orgasmist ja kuidas voodis paremini ning kauem vastu pidada.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Kui sa eelmist osa veel kuulnud ei ole, siis tea, et eelmine teema: suhted ja seks on tegelikult kahest osast koosnev. Saated leiad üles siitsamast Soundcloud lugude seast!

Tänase saate läbivaks teemaks on hirm ja hirmud ning millest need tekkida võiad. Mina, ega ka Martin ei ole geeniused, ega ka jumalad, kes teavad vastust kõikidele küsimustele. Jagada saame ja jagame teiega vaid enda arvamust ja kogemust.

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised