Kuidas Tagada Avalikkuse Toetus Kliimaseadusele?

JAGA:


Arutelus osalejad: Anna Karolin (Kantar EMORi käitumisteaduste ekspert), Marko Uibu (TÜ sotsiaalse innovatsiooni kaasprofessor), Maiu Lauring (DD Demokraatia Arendamise Keskuse rahvakogude ekspert)
Arutelujuht: Keit Kasemets (Kliimaministeeriumi kantsler)
Arutelu korraldaja: DD Demokraatia Arendamise Keskus

Värskel kliimaministeeriumil on valmimas valdkondlikud ettepanekud kliimaneutraalsuseni jõudmiseks ja plaan, kuidas neid ettepanekuid ekspertide ja huvirühmadega läbi arutada. Kliimaseaduse koostamisel soovib ministeerium jõuda iga eestimaalaseni. Arvamusfestvali arutelul aitame viimasele kaasa Arutelu eesmärk on anda praktilist sisendit kliimaministeeriumile, kuidas tagada avalikkuse toetus eesootavatele muutustele.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised