Kuidas Eesti idust Google´i koostööpartner sai

JAGA:


Seekordses sTARTUp Day podcastis on külas idufirma Nevercode turundusjuht Marie Jaksman, kes jagab oma lugu metsasarvemängijast turundajaks kasvamisel, samuti räägib ta sellest, kuidas enne selle õige töö leidmist ja idufirmasse tööle saamist tuli tal saata 50 CVd enne, kui võimalus avanes.  

„Kogu see protsess, kuidas ma Nevercode´i sattusin, oli üks hirmsamaid ja põnevamaid hetki,“ sõnas Jaksman. Tal ei olnud kogemust ja teadmist ei turundusest ega mobiilirakenduste arendamisest.

„Palju on iseendaga tööd olnud. Esimene päev mind lükati arendajate keskele, mul pidi olema arvamus ja visioon, kuidas kliendid saame ja maailma vallutame,“ rääkis ta algusest idufirmas.

Tänaseks on ettevõte Google´i koostööpartner. Täpsemalt tulebki Marie Jaksmaniga juttu sellest, kuidas Eesti idufirmast sai tehnoloogiahiiu koostööpartner ja milles see koostöö seisneb.

Saatejuht on Artur Kamberg.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised