27.10.23 Digiturunduse Praktikum: kuidas turundusautomaatikaga rutiinseid tööülesandeid ära kaotada?

JAGA:


Seekordses “Digiturunduse praktikumi” raadiosaates tuleb juttu turundustegevuste automatiseerimisest ning selleks oleme saatesse kutsunud Telia Eesti digiturunduse osakonna juhi Emilie Toomela-Kärsoni, GBC tegevjuhi Juri Dushko ja Salesforce Marketing Cloudi konsultandi Taavi Uudami.
Saates tuleb juttu sellest, mis üldse on turunduse automatiseerimine, millised on praegu turunduse automatiseerimise kõige populaarsemad tööriistad ja platvormid ning kuidas automatiseerimist kasutades klientide lojaalsust suurendada. Lisaks räägitakse ka suurimatest väljakutsetest, andmetest ja nende kvaliteedist ning kuidas üldse ettevõttes automatiseerimist alustada.
Saadet juhib külalissaatejuht Keit Ausner.

Fotol: Salesforce Marketing Cloudi konsultant Taavi Uudam, GBC tegevjuht Juri Dushko, Telia Eesti digiturunduse osakonna juht Emilie Toomela-Kärson ja saatejuht Keit Ausner. Allikas: Äripäev

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised