23.05.22 Sisuturundus. Elering jätkusuutlikkusest: kõige väiksemast lülist sõltubki kõige rohkem

JAGA:


Mida, kuidas ja miks teeb ülekandeoperaator Elering selleks, et nende tegevus oleks vastutustundlik, räägib saates Eleringi merevõrgu programmi direktor Getlyn Allikivi.

Vastutustundliku ettevõtluse teemade juhtimiseks koostab Elering iga aasta tegevusplaani. Sinna kuulub kolm suuremat mõõdet: keskkonnamõju, sotsiaalne mõju ja äriühingu juhtimise mõju. Nendest teemadest, ka seatud eesmärkidest, saates räägimegi. 

Kuigi Eesti ühiskonnas kohtab tihti suhtumist “mis mina, minu tegevusest ei sõltu midagi”, siis Allikivi usub, et just kõige väiksemast sõltubki kõige rohkem. Seetõttu on eriti oluline, et nii eleringlased kui teiste vastutustundlike ettevõtete töötajad kannaksid töökeskkonna jätkusuutlikke printsiipe ka isiklikku ellu.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi hindamisel on Elering kahel järjestikusel hindamisel pälvinud kuldtaseme. Sellegipoolest ei ole Allikivi sõnul aega loorberitele puhkama jääda. Elering jätkab tegutsemist positiivse mõju suurendamise ja negatiivse vähendamise suunas.

Fotol Getlyn Allikivi. Foto: erakogu.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised