22.11.22 Cleantech. Kiirendi juht: tarkvaraidud on vajalikud, aga teeme maailma enne korda

JAGA:


Kuigi kõik tarkvaraidud on väga vajalikud, siis on tarvis enne maailm korda teha ning investeerida roheettevõtetesse, rääkis rohekiirendi Beamline Accelerator tegevjuht Triinu Lukas.

Tema sõnul on roheettevõtetesse investeerimine kriisiaegadel kõige kindlam. Ühtlasi rääkis ta, et Eesti ja Euroopa soovivadki rohetehnoloogia valdkonnas olla esirinnas.

Sel korral on külas rohekiirendi Beamline Accelerator tegevjuht Triinu Lukas, kes räägib, miks ja kuidas läbi kiirendite roheettevõtetesse investeerida. Miks teadusmahukad ja reaalselt midagi valmistavad idud teevad investoreid ettevaatlikuks ja millist kapitali sinna vaja oleks. Kuidas selle kõigega Euroopa toetused seotud on ja mis on tema hinnangul kõige kindlam investeering hetkel.

Saate teises osas tutvume ReWear Company tegevusega. Lasteriiete rendiga tegeleva platvormi asutajad Ines Karu-Salo ja Kristiina Koort asuvad vastavalt Inglismaal ja Dubais, aga esmaseks turuks on ikka Eesti. Kui palju saab lasteriiete rendiga loodust säästa ning ka raha kokku hoida või hoopis teenida, kuulete saatest.

Saadet toetavad Cleantech Estonia ja AS Sunly.

Saadet juhib Mart Valner.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised