22.03.22 Kõik ärikinnisvarast: uued tehnopargid pakuvad mugavat pinda tootmisfirmadele

JAGA:


Kolimine oluliselt mugavamatesse ja kaasaegsematesse tingimustesse nii, et hommikul tööle minnes oleksid töötajate suunurgad ülespoole, tasub end kiiresti ära, leiavad kinnisvaraarendaja Favorte müügijuhid Tarmo Rammo ning Ivo Tammearu. Külalistega räägime saates pikemalt tehnoparkides olevatest võimalustest ning stock-office- ja ka loft-office-pindadest.

Rammo ja Tammearu sõnul tuleb ettevõtetel ületada esialgne komistuskivi, kuidas viia vanadelt amortiseerunud tootmispindadelt oma esindused valutult kaasaegsetesse hoonetesse, mis eelistatult võiks asuda tehnoparkides. Räägime, kui lihtne või keeruline on äripindu taolistes hoonetes vastavalt vajadusele ümber kujundada, ning peatume ka teemal, millised teemad arendaja ja potentsiaalse klienti vahel kõige rohkem läbirääkimist vajavad. Pikemalt tutvustame Favorte tehnoparke Tallinnas – Paldiski maantee äärset Tähetorni Tehnoparki ning Lasnamäe piiril asuvat Väo Tehnoparki. Saadet juhib Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised